Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Цифровий апарат типу С-дуга FDX Visionary C

Рентгенівський апарат FDX Visionary C типу С-дуга – це високоефективне професійне обладнання для медичних закладів, що розрахований для використання в операційних з широким колом клінічних завдань та різних інтервенційних процедур.

Висока якість візуалізації дозволяє впевнено проводити складні хірургічні процедури при зниженій променевому навантаженні, а засоби прийому, обробки і передачі рентгенологічного зображення спеціально створені для повсякденнї, багатогодинної роботи в умовах хірургічного відділення.

Цифровий апарат типу С-дуга FDX Visionary CS

FDR Visionary CS гарантує стабільний результат та високоякісне зображення. Зручний екран та компактний дизайн забезпечують високу зручність користувача та полегшують отримання зображень. Потужна рентгеноскопічна система, яка є мобільною рентген-діагностичною системою типу C-дуга, призначена для рентгеноскопічної візуалізації, особливо під час ортопедичних процедур, хірургії, урології, травматології, ендоскопії, рентгеноскопії та обстеженні кінцівок. Апарат може використовуватися в гібридних операційних, приймальних відділеннях, палатах інтенсивної терапії та хірургічних відділеннях.

Цифровий апарат типу С-Дуга FDR Cross

С-подібна дуга FDR CROSS забезпечує єдине рішення для динамічної флюороскопії та статичної рентгенографії. Унікальна конструкція рухомого випромінювача та знімного детектора забезпечує значну свободу візуалізації та ефективність в порівнянні з традиційною конфігурацією окремої С-подібної дуги та мобільного рентгенівського пристрою.

В режимі флюороскопії миттєві знімки і останнє отримане зображення (LIH) можуть бути використані як контрольні зображення на двоекранному дисплеї. В режимі рентгенографії, знімки можуть виконуватись для доповнення візуалізації.

Апарат типу C-дуга виробництва FujiFilm

Сучасні рентгенівські апарати С-дуга FUJIFILM широко використовуються як у діагностиці патологій, так і у виконанні хірургічних втручань. Вони забезпечують максимальну ефективність проведення процедур, можуть застосовуватися навіть за умов невеликого діагностичного кабінету чи операційної.

З чого складається рентген С-дуга

Апарати такого типу отримали назву через особливу форму штатива — арки у вигляді латинської літери «C». Це дозволило збільшити мобільність та зменшити габарити установки. У комплектацію пристрою зазвичай входять:

 • аркоподібний штатив на рухомому підставі, з перемиканням робочих режимів;
 • плоский детектор для якісної візуалізації за низького рівня опроміненості;
 • нахилений монітор, що дозволяє бачити зображення з різних точок;
 • моноблок з рентгенівською трубкою, охолоджувальною системою та генератором.

Різні моделі медичного обладнання система С-дуга FUJIFILM здатен доповнюватись рядом приладів. Це можуть бути прилади, що дозволяють записувати дані обстеження на DVD, виводити зображення для друку або здійснювати DICOM-інтеграцію. Кожен такий пристрій підвищує точність і швидкість встановлення діагнозу при різних патологіях здоров’я. Також апарат типу С-дуга може інтегруватися з різним обладнанням (ендоскопами, УЗД апаратурою).

У яких сферах використовується С-дуга

Апарати С-дуга FUJIFILM широко використовуються у багатьох галузях сучасної медицини. Найчастіше вони допомагають під час операційного втручання, дозволяючи отримати детальну візуалізацію процесу. Також пристрої здатні робити звичайні рентгенівські знімки, завдяки чому успішно використовуються в діагностиці.

Рентген типу С-дуга застосовується, коли необхідні:

 1. Невідкладна допомога. Пацієнт не завжди може виконувати вказівки лікаря, тому на допомогу приходить компактна пересувна установка. Якщо пацієнт отримав складні травми, при яких не можна рухатися, С-дуга допомагає зрозуміти складність отриманих ушкоджень та вибрати метод лікування.
 2. Хірургічна допомога. Система дуга ефективна при операціях на нервах, суглобах, спинному мозку, при онкологічних, гінекологічних та урологічних втручаннях. Особливо актуально використання пристрою у разі гострих неврологічних та кардіологічних патологій (ішемія, інфаркт мозку тощо).
 3. Стоматологічна допомога. Обстеження із застосуванням рентгену С дозволяє надати необхідну допомогу при щелепних, лицьових та черепних травмах.

Цифровий пересувний медичний прилад допомагає чітко побачити картину в цілому та в деталях, отримати якісний знімок під потрібним медпрацівнику кутом. При обстеженні можна використовувати метод контрастування.

Як працює апарат С-дуга

Купити рентген С-дуга FUJIFILM особливо рекомендується для невеликих операційних чи діагностичних кабінетів. Головна зручність полягає в тому, що пацієнту не потрібно щось робити, він може спокійно лежати на кушетці або хірургічному столі. Це актуально при тяжких травмах та гострих станах. Прилад розміщують так, щоб пацієнт опинився між випромінювачем та сенсором, та проводять безперервне обстеження або роблять рентгенівський знімок.

Переміщати апарат можливо по горизонталі та вертикалі, також його можна повертати навколо осей. Таким чином, можна отримати достовірне зображення з мінімальними «шумами» під будь-яким кутом, який потрібен лікареві (аж до 360 °).

Дуга має кілька робочих режимів:

 • постійна рентгеноскопія (безперервна трансляція певної ділянки тіла);
 • імпульсна рентгеноскопія (створення серії знімків із заданим проміжком);
 • томографія (створення низки пошарових знімків з миттєвим результатом);
 • подовжена експозиція (обстеження з високою дозою рентген-променів);
 • традиційна рентгенографія.

Апарати FUJIFILM забезпечені цифровим детектором, що дозволяє інтенсивно перетворювати рентген-промені на світлові. Така конструкція допомагає лікареві правильно оцінити стан органу та вибрати метод боротьби з проблемою.

Що пропонує FUJIFILM

Мобільні пристрої типу С-дуга FUJIFILM для проведення операцій поєднують низький рівень опромінення та високу якість зображення. Всесвітньо відомий виробник розробив рентгеноскопічні та флюороскопічні системи. Вони відрізняються функціоналом — пристрій з дугою великої глибини дає максимальну доступність, а прилад з одним блоком — максимальну роздільну здатність зображення. Апарати мають здатність:

● регулювати всі параметри, від потужності та рівня опромінення до висоти та кута огляду;
● миттєво створювати зображення будь-якої роздільної здатності з надчіткою деталізацією;
● забезпечувати прямий контроль над процедурою та комфорт оператора й пацієнта;
● зручно керувати зображеннями та документами на сенсорному екрані;
● легко ковзати на тілі та переміщатися з одного приміщення до іншого;
● швидко відгукуватись на дії оператора;
● швидко й точно позиціонуватися;
● інтегруватися в ІТ-мережу.

При виборі приладу зверніть увагу на тип дуги (для діагностики важлива велика глибина) і потужність (чим вона вища, тим нижче опромінення). Важливий також тип допомоги, що надається: наприклад, для серцево-судинної інвазії потрібні максимально потужні апарати з швидкою передачею інформації.

У нас найприємніші в Україні на рентген С-дуга ціна, гарантії та умови доставки. За детальною інформацією зверніться до менеджера.

Також вас може зацікавити