Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Плоскопанельний цифровий дитектор D-EVO GL

Просте отримання довгих зображень. Детектор для цифрової рентгенографії розміром 43.2 х 124.5 см

FDR D-EVO GL дозволяє проводити рентгенографію всієї довжини нижніх кінцівок або хребта за одне опромінення.

Один сеанс опромінення виконують за кілька мілісекунд, що значно знижує можливість зміщення пацієнта у порівнянні з традиційним DR опроміненням, яке триває кілька секунд.
FDR D-EVO GL має приблизно такий же розмір, як три звичайних детектори DR радіографії розміром 43.2 х 43.2 см з широким полем зору для пацієнтів будь-якого зросту та ваги, що не впливає на довжину отриманого зображення.

Плоскопанельний детектор FDR D-EVO GL підвищує ефективність отримання довгих зображень, при цьому скорочуючи тривалість обстеження для пацієнта


Для тривалої рентгенографії в системах DR радіографії зазвичай потрібно кілька сеансів опромінення, що значно збільшує час, впродовж якого пацієнт повинен перебувати в нерухомому положенні, у порівнянні з системами CR радіографії. Використання одного сеансу опромінення з FDR D-EVO GL скорочує час, впродовж якого пацієнт повинен перебувати в нерухомому положенні, завдяки чому зменшується чутливість до артефактів через рух пацієнта.

Ексклюзивні технології FujiFilm для отримання чіткого зображення при низькій дозі опромінення

Технологія зменшення опромінення (ISS)

Ідея технології ISS – обробка по стороні опромінення – встановлення сенсорів TFT спереду, а не позаду сцинтиляційного шару, що до цього часу було нормою. Ця технологія дозволяє отримувати зображення вищої роздільної здатності і зменшувати кількість опромінення під час рентгенологічних дослідженнь.

Схема зменшення шумів

Унікальна запетентована схема допомагає усунути шуми на зображенні, що значно покращує деталізацію ділянок із низькою щільністю (серце, середостіння і т.д.)

Щільніший синтиляційний шар GOS забезпечує підвищену чіткість

Корпорація Fujifilm значно вдосконалила виготовлення синтиляційного шару з більш щільним заповненням люмінофором. Додатково застосовуючи технологію ISS підвищуюється функція передачі модуляції (MTF) та коефіцієнт Квантової Ефективності (DQE) з нижчими дозами опромінення та вищими показниками чіткості зображень, у порівнянні зі звичайними сцинтиляторами GOS.

Вдосконалена обробка зображень, що забезпечує зразкову якість

Система використовує технології обробки зображень для досягнення оптимальних результатів, у тому числі технологію Virtual Grid, яка може бути погіршена розсіяним випромінюванням; Технологія Dynamic Visualization, що оптимізує зображення на основі розпізнавання рівнів констрастності по всьому полі опромінення, яка забезпечує оптимальні зображення для діагностичних моніторів; Також функція FNC (гнучкий контроль шумів), покращує деталізацію через автоматичне вилучення та відокремлення шумових компонентів зображення.

 

Конфігурація

Технічні характеристики

Назва моделі: Плоскопанельний детектор (DR-ID 1305SE) для системи FDR D-EVO GL (DR-ID 1300)
Сцинтилятор: GOS (Оксисульфід гадолінію)
Зовнішній розмір детектора: 1339.8 мм x 567.4 мм x 50 мм (52.7” x 22.3” x 2.0”)
Вага: Приблизно 19,5 кг 
Крок пікселя: 0,15 мм
Пікселів: 8228 х 2832 пікселів
Попередній перегляд: 124.46 х 43.18 см, швидкість зчитування: від 9 до 20 с / 43.18 х 43.18 см, швидкість зчитування (один сегмент детектора): 6 с
Час циклу: 124.46 х43.18 см, швидкість зчитування: 26 с швидкість зчитування (один сегмент детектора): 10 с