Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Термографічний принтер сухого друку DRYPIX Lite

Висока продуктивність, неймовірна ефективність і  відмінна якість – для будьяких потреб медичної візуалізації.

 • Нова концепція настільного принтера сухого друку
 • Підтримка декількох розмірів плівки
 • Можливість розширення до двох касет

Лазерний принтер сухого друку DRYPIX Smart

DRYPIX Smart, за підтримки значного досвіду FujiFilm в отриманні зображень сухим способом, завжди пропонує відмінну якість знімків для різноманітних потреб централізованих лікарень. Попри свій компактний розмір, що дозволяє використання будь-де у медзакладі, продуктивність дуже висока, і це ніяк не позначається на якості знімків.

Принтери сухого друку

Друк рентгенівських знімків на принтерах, що використовують фарбу чи картриджі, є нерентабельним. Для скорочення об`єму витратних матеріалів та спрощення процедури експлуатації використовуються принтери сухого друку. FUJIFILM випускає передову техніку в цій ніші — продукція компанії позбавлена головних недоліків термографічного друку.

Що таке термографічний принтер

Принтери сухого друку не використовують у роботі фарбу або картриджі — для них потрібен лише спеціальний папір. Пакет із папером (плівкою) завантажується до принтера у спеціальний лоток, після чого апарат сам відбирає кожен наступний аркуш до друку.

Під час друку рентгенівських знімків на термографічних принтерах суттєво знижуються:

 • витрати на матеріали;
 • час для друку знімків;
 • час обслуговування устаткування.

Оскільки для сухого друку не потрібне чорнило та картриджі, немає необхідності проводити їх заміну. У деяких принтерах така заміна пов’язана з певними труднощами. Наприклад, фарбу можна пролити або перекинути, а для її відчищення знадобиться професійна допомога. У термографічний принтер потрібно завантажити лише плівку.

Медичні принтери мають високу роздільну здатність друку, можуть керуватися віддалено, отримувати зображення для друку як з підключених пристроїв, так і по мережі. Такі пристрої працюють тихо, їхній термін служби більший, ніж у більшості принтерів іншого типу друку.

Які особливості термографічних принтерів FUJIFILM

Основні проблеми термографічного друку — низька чіткість зображення та його недовговічність. Медичні принтери FUJIFILM позбавлені цих недоліків:

 1. Для них використовуються фірмові плівки FUJIFILM, зображення на яких за якістю не поступається знімкам, отриманим при вологій обробці.
 2. Знімок додатково обробляється програмними засобами підвищення чіткості та контрастності.
 3. Тон друку можна відрегулювати для різних типів досліджень. Наприклад, його можна змінити для КТ та МРТ знімків (вбудоване програмне забезпечення може робити це автоматично, враховуючи специфіку знімків інших виробників).

Під час друку принтер оцінює тип паперу, підлаштовуючи параметри роботи для отримання найкращого вихідного результату. Завантажувати плівку всередину пристрою можна при денному світлі (процес описаний в посібнику, також докладний процес заміни плівки можна подивитися на відео в інтернеті). Стандарт DICOM підтримується автоматично — для його прочитання та використання не потрібні додаткові перехідники чи обробники.

Як вибрати та купити принтер сухого друку

Щоб вибрати термографічний принтер за оптимальну ціну, рекомендується вивчити класи принтерів сухого друку заздалегідь. Вони створені для вирішення різних завдань, зберігаючи однаково високу якість друку та зручність роботи.

Для друку рентгенівських знімків FUJIFILM випускає три типи термографічних принтерів:

 • для мамографії;
 • універсальні;
 • компактні.

Термографічні принтери для мамографії

Принтер сухого друку для мамографії оснащений двома лотками для плівки. Прилад може проводити одночасний друк на плівках різного розміру — так скорочується час очікування для пацієнта, а робота спеціаліста відбувається швидше.
Принтер для мамографії відрізняється високою роздільною здатністю під час друку, а також підтримує найбільшу кількість градацій сірого кольору на знімку — це особливо важливо для ефективного дослідження знімка грудей, де особливо важливо відстежувати навіть незначні зміни.

Універсальні принтери для рентгенографії

Цей тип принтерів сухого друку має найширший функціонал. З можливістю завантажувати папір відразу в три лотки він серйозно збільшує швидкість роботи медичного персоналу. Розумне розпізнавання розміру та типу паперу дозволяє зменшити витрати часу на налаштування приладу. Друк може проводитися як термографічним, а й лазерним методом.

Такі принтери підтримують високу роздільну здатність друку, яка підходить для найвибагливіших знімків. Наприклад, його також можна використовувати для друкування результатів мамографії.

Компактні принтери для рентгенографії

Якщо розмістити великий принтер у кабінеті немає можливості, FUJIFILM пропонує альтернативне рішення — компактні настільні моделі. Вони розроблені спеціально для приміщень, де вільний простір потрібно економити. Таке обладнання:

 • підтримує роботу із плівкою різного розміру;
 • настільне (а не підлогове, як більшість інших моделей);
 • можна обладнати додатковим пристроєм для подачі листів.

Такий принтер можна встановити в автомобілі, щоб надрукувати знімки, наприклад, на виїзних обстеженнях. Також техніку можна встановити на візок, щоб перевозити між приміщеннями.

Устаткування відрізняється за максимально доступною роздільною здатністю друку (доступно 300 або 500 точок на дюйм) і швидкості друку (до 110 аркушів на годину на найшвидшому принтері). Підтримується від 12 до 24 градацій сірого під час руку (залежно від моделі). У всіх медичних принтерів різна кількість відсіків для подачі плівки, різні габарити та вага.

Щоб обрати та купити відповідний термографічний принтер для вашого медичного кабінету, проконсультуйтеся у наших спеціалістів за телефоном або через форму на сайті.

Також вас може зацікавити