Пн-Пт (9:00 - 18:00)

УЗД апарат LISENDO 880LE

Висококласна система з винятковою якістю зображення, призначена для діагностики різноманітних серцево-судинних захворювань.

HDAnalytics (HemoDynamic Analytics) для діагностики серцевої недостатності.

Розуміння гемодинаміки серця є необхідною умовою для оцінки роботи серцево-судинної системи. Наша модель LISENDO 880LE може змінити визначення ультразвуку серцево-судинної системи за допомогою новаторському набору аналітичних інструментів. Пакет HDAnalytics для LISENDO 880LE надає унікальний і точний аналіз гемодинаміки серця для щоденного використання.

Досягнення нового рівня якості зображення

Технології розроблені компанією Fujifilm Group для покращення високоякісного «звуку» вийшли на новий рівень і втілились в концепції Pure Symphonic Architecture. Комбінація датчика, перетворювача зі змінним променем, активного бекенда і OLED-дисплея: всі технології працюють разом, щоб реалізувати найвищий рівень продуктивності преміум-класу.

Тривимірне обстеження серця

Тривимірне обстеження серця стало необхідною процедурою для оцінки структурних захворюван серця.Діагностична інформація досягає наступного рівня для діагностики та лікування серцевих захворювань. У всіх аспектах якості зображення, зручності в управлінні та функціональності досягається унікальна якість, притаманна продуктам “made in Japan“.

Аналіз трьохвимірного обстеження серця

Отримані 3D-дані можна використовувати для різних аналітичних пакетів, включаючи вимірювання діаметра клапана, тривимірне морфологічне спостереження, обчислення об‘єму та відстеження.

GLS(Global Longitudinal Strain)

GLS – це показник оцінки систолічної функції лівого шлуночка вздовж його осі. Широко використовується для виявлення невеликих змін у функції лівого шлуночка.

Перетворювач 2DTTE

Перетворювач з фазованою решіткою був спроектований для досягнення високої просторової, часової та контрастної роздільної здатності, особливо важливої для кардіології. Його поліпшена форма зручна для тримання та легко вміщується в міжреберні проміжки, що допомагає зменшити фактори, які можуть впливати на чіткість зображення, такі як навички користувача чи вплив пацієнта.

VFM(Vector Flow Mapping)

Програма, яка демонструє схеми кровотоку в серці абсолютно новим способом. З одного циклу відеозапису можна оцінити напрямок потоку без залежності від кута, завихреність, втрату енергії, зовнішній напір на стінки та відносний тиск. Метод також можна застосовувати до кровоносних судин.

Dual Gate Doppler з R-R Navigation

Dual Gate Doppler (DGD) може розмістити двоє пробних воріт для виявлення двох хвиль одного й того ж серцевого циклу, а також можливе поєднання режимів PW та TDI.