Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Цифровий мамографічний апарат Amulet Innovality

AMULET Innovality має вбудований детектор (FPD) на базі аморфного селену (a-Se) з безпосередньою високопродуктивною конверсією спектра рентгенівського випромінювання, що застосовується у мамографії. Нова технологія HCP забезпечує максимальні показники отримання електричного сигналу з рентгенівських променів задля досягнення високої роздільності при мінімальній кількості шумів. 

цифровий мамограф FUJIFILM

Цифрова мамографія

Мамографію називають одним із найбільш інформативних та безпечних методів обстеження молочних залоз. Його точність залежить насамперед від якості апаратури. Всесвітньо відомий бренд медичної техніки FUJIFILM Medical Systems (Японія) випускає високоефективні цифрові мамографи, що виявляють найменші зміни у тканинах.

Чим приваблива цифрова мамографія

Цифрові мамографічні пристрої дозволяють значно підвищити якість обстеження. Обладнання для мамографії FUJIFILM допомагає визначити будь-які новоутворення у тканинах молочної залози, навіть такі, що не піддаються пальпації. У пристроях використовується цифрова матриця, що виводить зображення на комп’ютер у міру того, як промінь проходить крізь тканини.

Цифровий мамографічний апарат відрізняється від аналогового:

 1. Точністю. Мамографи FUJIFILM дають приблизно 95% шанс виявити різні новоутворення (наприклад, пухлини на ранній стадії), а також кальцінати в протоках молочної залози діаметром до 1 мм.
 2. Чіткістю. Пристрій забезпечує високу чіткість та якість знімків навіть при великому розмірі та щільності молочної залози. Аналізувати отримані цифрові зображення набагато простіше, ніж аналогові.
 3. Зручність. Мамолог може вручну та автоматично змінювати кут та масштаб зображення, що зменшує кількість повторних обстежень. Цифрові знімки дозволяють обійтися без хімобробки та зберігання плівки. За допомогою апарата передавати знімки в електронному вигляді за допомогою систем архівування та зв’язку.
 4. Безпечністю. Доза опромінення, що отримується пацієнтом при обстеженні на цифровому апараті, в середньому на 20-30% нижче, ніж на аналоговому.
 5. Швидкістю. Процедура займає кілька хвилин, що важливо за великої кількості пацієнтів.

Інноваційний цифровий мамограф, ціна якого вища за аналоговий, досить швидко окупається за рахунок високої точності та пропускної спроможності кабінету.

Чому вибирають мамографи FUJIFILM

Мамографи FUJIFILM — революційні системи, які безпосередньо перетворюють рентгенівські промені на електросигнал. Плоскопанельний детектор дає можливість швидко отримувати якісні знімки молочної залози з різних ракурсів. Час проведення процедури (як наслідок, і доза опромінення для пацієнтки) значно зменшуються порівняно з аналоговими модифікаціями.

При створенні високоточного сучасного обладнання для мамографії використано 2 актуальні розробки бренду:

 1. Двошарова плоска панель вбудованого рентгенівського детектора на основі високоочищеного аморфного селену (a-Se). Технологія вакуумного напилення дозволила отримати максимально можливу на сьогоднішній день швидкість перетворення випромінювання.
 2. Інноваційна технологія прямого оптичного зчитування сигналу DQE Завдяки цій розробці скорочується час створення зображення, що знижує загальну тривалість дослідження (загалом між експозиціями проходить до 15 секунд). Також знижуються електронні шуми та значно підвищується якість документування (розмір пікселів 50 мкм).

Цифровий пересувний рентгенівський апарат може однаково успішно використовуватись у стаціонарних та мобільних клініках. З їхньою допомогою можна проводити діагностику різних патологій стану молочної залози. Крім того, останні моделі дозволяють проводити супутні дослідження, зокрема біопсію.

Медики у всьому світі особливо відзначають ергономічність конструкції мамографів FUJIFILM. Інноваційні системи новітньої серії AMULET управляються за допомогою ножної панелі, що дає максимум свободи лікареві.

На що здатні мамографи FUJIFILM

Цифровий мамограф останнього покоління відрізняється розширеним функціоналом:

 1. Ррежими томосинтезу надають можливості для поглибленого діагностичного дослідження. Стандартний режим (ST) відрізняється короткістю експозиції та мінімальною дозою рентгенівських променів. HD-режим з кутом нахилу ±20° допомагає виявити ділянку, що вимагає вивчення, та отримати деталізовані знімки.
 2. Смарт-система I-AEC вибирає оптимальну дозу опромінення, залежно від характеристик молочної залози. Рентгенівський мамограф AMULET дозволяє проводити обстеження внутрішніх структур при грудних імплантах.
 3. Функції автоматичної компресії та декомпресії допомагає коригувати стискання та моментально проводити розтискання грудей. Притискні пластини FitSweet пристосовуються до форми залози, м’яке підсвічування заспокоює пацієнтку.
 4. Поручні та одноразова прокладка в області грудної стінки зменшують дискомфортні відчуття.
 5. Інтегроване керування, робоча станція AWS з подвійним монітором дозволяють автоматично та вручну задавати налаштування, переглядати та масштабувати поточні та пов’язані зображення, перемикатися між 4 областями перегляду. Лікар може миттєво отримати знімок, зберегти, відправити до системи PACS, принтер чи пристрій перегляду.
 6. Можливість проводити вертикальну та бічну біопсію. Стереотаксична приставка дозволяє ввести біопсійну голку в потрібну зону у 3D просторі.

Ми допоможемо вам вибрати відповідний цифровий рентгенівський апарат і купити його в Україні з гарантією та за приємну ціну. Щоб дізнатися ціну, залиште заявку на сайті — менеджер проконсультує вас з усіх питань.

Також вас може зацікавити