Пн-Пт (9:00 - 18:00)

УЗД апарат ARIETTA 750 DeepInsight

Висококласна модель, яка наближає користувачів до продуктивності преміумкласу, такої як технологія DeepInsight.

Покращена якість зображення для чудового представлення внутрішніх структур, гемодинаміки, зручність у використанні, точність та ефективність ультразвукових досліджень у поєднанні з інноваційними програмами. Ультразвукова система нового покоління з технологіями для досягнення «DeepInsight», запропонована Fujifilm Healthcare для ультразвукової діагностики.

Pure Symphonic Architecture

Технології для покращення високоякісного «звуку» вийшли на новий рівень і втілились в концепції Pure Symphonic Architecture. Комбінація датчика, перетворювача зі змінним променем, активного бекенда і OLED-дисплея: всі технології працюють разом, щоб реалізувати найвищий рівень продуктивності преміум-класу.

Безперервний робочий процес

Протокольна підтримка

Попередньо існуючі протоколи обстеження та умови візуалізації можна запрограмувати. Операції з кнопками можна значно скоротити для забезпечення ефективного обстеження. Крім того, контрольне зображення можна відобразити за допомогою функції Guide View.

Серцева функція

Метод Сімпсона, який використовує технологію штучного інтелекту*, дає можливість автоматично розпізнавати і вимірювати об'єм лівого шлуночка (LV), лівого передсердя (LA) та правого передсердя (RA). Крім того, підтримується широкий спектр функцій для поліпшення робочого процесу вимірювання серцево-судинної системи, таких як Doppler Cursor Assist.

Інтелектуальні технології

IDGD (індекс діастолічної функції лівого шлуночка) - один із ключових показників діастолічної функції лівого шлуночка, вимірюється автоматично в режимі Dual Gate Doppler. З використанням цієї функції разом із системою R-R Navigation, iDGD автоматично виявляє оптимальне серцебиття, що робить його ефективним для оцінки випадків аритмії.

Діагностична підтримка

RTE (Real-time Elastography) оцінює деформацію тканини в реальному часі та відображає жорсткість тканини у вигляді кольорової карти. Можливо оцінювати жорсткість тканини, генеруючи поперечні хвилі та вимірюючи Vs швидкість поширення у тканині.

3D Sim-Navigator / E-field Simulator

Ця функція створює імітацію однієї чи кількох голок під час навігації до цільового органу чи тканини за допомогою віртуальної сонографії в реальному часі (RVS). Позиційне співвідношення між поміченою мішенню та траєкторією голки можна оцінити в режимі реального часу за допомогою тривимірної позначки та дисплея C-площини. Симулятор E-field накладає електричне поле (E-поле) від заданого розташування електродів на зображення під час обробки. Моделювання E-поля дозволяє розглянути ефективний шлях голки.

4Dshading / 4Dtranslucence

4Dshading — це режим, який використовується для вираження реалістичного природного затінення. 4Dtranslucence виділяє межі тканин і накладає їх таким чином, що дозволяє відобразити внутрішньопорожнинні структури мозку, травного тракту тощо.