Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Цифровий портативний рентгенапарат FDR Go Plus

Безкомпромісне вдосконалення робочих процесів

Мобільний рентгенапарат FDR Go PLUS від FujiFilm забезпечує підвищену маневреність, покращення робочих процесів та високу якість зображення. Завдяки зменшеній дозі опромінення та високій якості зображення від FujiFilm мобільний рентгенапарат FDR Go PLUS полегшує виконання складних завдань.

Переваги рентгену FDR Go Plus

  • Система цифрової рентгенографії працює плавно та безшумно. Апарат можна не вимикати та використовувати під час переміщення навіть вночі. Завдяки мобільній конструкції FDR Go Plus гарантує свободу рухів оператора що є важливим у приміщеннях з великою кількістю людей
  • Легке та компактне шасі забезпечує чудову маневреність під час руху навіть у найвужчих місцях в медичних закладах.
  • Великий монітор с сенсорною панеллю та зручними піктограмами дозволяє легко організувати роботу оператора та спрощує опрацювання зображень
  • Зручне візуальне відображення стану системи завдяки світлодіодним індикаторам у верхній частині монітора та збоку на штативі рентгенівської трубки
  • Перемикач керування коліматором повільно позиціонує систему рентгенографії, забезпечуючи точне розташування над лікарняним ліжком без необхідності переміщувати апарат.
  • Мобільний рентгенапарат FDR Go PLUS відображає розраховану дозу опромінення на панелі керування та зберігає її в пам’яті для перенесення в рентгенівське зображення у системі шляхом обміну даними DICOM для сховища PACS-системи.

Вдосконалена обробка зображень

Технологія обробки зображень Virtual Grid

Висококонтрастні зображення без використання сітки
Virtual Grid – це програмне забезпечення для обробки зображень, яке коригує ефекти розсіяного випромінювання, дозволяючи створювати високоякісні зображення.

Технологія обробки зображень Dynamic Visualization II
Оптимізує якість зображення за допомогою вдосконалених алгоритмів розпізнавання експозиції.
Вдосконалені алгоритми розпізнавання зображення автоматично налаштовують контрастність і щільність окремих частин тіла на основі розрахунку прогнозованих даних 3D-зображення. (Опція)

Технічні характеристики

Загальний розмір (Ш х Д): 560 х 1.285 мм
Висота опори: 1.270 мм
Маса: 440 кг
Розмір монітора: 19 дюймів
Визначення дози опромінення (DAP): Функція відображення розрахунку дози опромінення на дисплеї
Максимальна потужність апарата: 32 кВт
Анатомічна програма: 432 типи
Діапазон повороту опори: ±270°
Кут повороту блока рентгенівської трубки: ±180°
Кут осьового повороту блока рентгенівської трубки: Вперед 90°, назад 30°Антибактеріальне покриття