Пн-Пт (9:00 - 18:00)

УЗД Апарат ARIETT 850 DeepInsight

Високоякісна діагностична система ультразвукового дослідження, яка забезпечує виняткову якість зображення, включаючи відмінне зменшення шуму, стабільну проникливість та високу просторову роздільність завдяки технології DeepInsight.

Більша точність обстеження, більший комфорт і розширений спектр застосувань тепер можливі завдяки ультразвуковому зображенню. У відповідь на постійно зростаючі очікування медичної галузі діагностичне обладнання повинно постійно еволюціонувати. “Якість зображення“, “Робочий процес“ і “Програмне забезпечення“ – це три ключові функціональні області, де компанія FUJIFILM доклала максимум зусиль для вдосконалення основних характеристик з метою створення виняткової ультразвукової платформи. Гнучко реагуючи на індивідуальні потреби користувачів у всіх клінічних дисциплінах, ARIETTA 850 DeepInsight пропонує діагностичне зображення без компромісів.

Переосмислення сприйняття з DeepInsight

Fujifilm Healthcare вважає, що для досягнення оптимального ультразвукового зображення потрібна інновація у п‘яти ключових елементах, які включені в концепцію “DeepInsight“.

  1. Точність. Покращення співвідношення сигнал/шум (S/N) без втрати роздільної здатності.
  2. Відтворюваність. Збереження якості зображення без відмінностей між різними виконавцями і пацієнтами.
  3. Видимість. Створення зображень, які дозволяють лікарям виявляти аномалії навіть у найважчих випадках.
  4. Ефективність. Скорочення процесу оптимізації зображення, забезпечуючи високу якість діагностичних зображень.
  5. Використання ШІ. Забезпечення підвищеного рівня якості діагностичних зображень за допомогою технології DeepInsight з використанням штучного інтелекту (AI).

Безперервний робочий процес

Протокольна підтримка

Попередньо існуючі протоколи обстеження та умови візуалізації можна запрограмувати. Операції з кнопками можна значно скоротити для забезпечення ефективного обстеження. Крім того, контрольне зображення можна відобразити за допомогою функції Guide View.

Серцева функція

Метод Сімпсона, який використовує технологію штучного інтелекту*, дає можливість автоматично розпізнавати і вимірювати об'єм лівого шлуночка (LV), лівого передсердя (LA) та правого передсердя (RA). Крім того, підтримується широкий спектр функцій для поліпшення робочого процесу вимірювання серцево-судинної системи, таких як Doppler Cursor Assist.

Інтелектуальні технології

iDGD (індекс діастолічної функції лівого шлуночка) — один із ключових показників діастолічної функції лівого шлуночка, вимірюється автоматично в режимі Dual Gate Doppler. З використанням цієї функції разом із системою R-R Navigation, iDGD автоматично виявляє оптимальне серцебиття, що робить його ефективним для оцінки випадків аритмії.