Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Цифровий денситометр FDX Visionary-DR

Visionary DXA-dr робить технологію 2D Fan-Beam доступною та зручною для всіх, хто практикує денситометрію кістки.
оптимальні діагностичні можливості
відмінна якість зображення та швидке обстеження
Відкрийте для себе комфортну діагностику як для пацієнта, так і для користувача

Технологія та продуктивність

  • Заснована на 4-рядковому б-елементному багатомасивному детекторі. 2D Fan-Beam забезпечує найвищу роздільну здатність зображення для оптимальної діагностики.
  • Visionary DXA-DR був розроблений для проведення обстеження кожної області всього за 15 секунд, що робить його одним з найпотужніших доступних рішень.
  • Visionary DXA-DR відповідає потребам найвибагливішого персоналу, які шукають потужний, досконалий і точний інструмент.
Параметри та програми:Повний діагностичний досвід
 
  • Visionary DXA-DR – це повноцінний пристрій, який на додаток до рутинних обстежень для діагностики остеопорозу (стегно, хребет, передпліччя), надає широкий спектр застосувань, включаючи: ортопедію, педіатрію, бічний відділ хребта, морфометрію, все тіло.
  • Програмне забезпечення Visionary DXA засноване на розробці, яка вдосконалюється протягом останніх 15 років. Завдяки відгукам користувачів, результатом є інтуїтивно зрозумілий програмний інтерфейс.
  • D-DXA – це проривна технологія, яка використовує звичайні зображення BMD для моделювання 3D-зображення стегнової кістки, Ця технологія дає нову інформацію про структуру кістки для більш точної діагностики та адаптованого лікування. Ця функція доступна лише в діапазоні DMS.
  • КОМПОЗИЦІЯ ТІЛА дає швидке, повне та точне вимірювання вмісту жиру та м’язів у кожній області тіла. Розширені медичні параметри вмісту жиру, його відсутності та криві нормальності надаються для використання в спортивній медицині, управлінні вагою та медичних застосуваннях.