Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Програмне забезпечення на основі ШІ Lunit INSIGHT для мамографії ​

Унікальна передова технологія глибокого навчання у поєднанні з належним підходом до побудови даних дозволяє досягти досконалості, надаючи здатність виявляти складні випадки, або випадки, непомітні для людського ока.
Lunit INSIGHT для мамографії здобула світове визнання за її високу якість і точність, а також за досконалий рівень цифрової роботи.

Чому Lunit?

З останніми проривами у сфері машинного навчання та наявністю великих масивів цифрових медичних даних у лікарнях, світ медицини вступає в нову еру даних, що керують медициною.

Незважаючи на прогрес, наразі 28% випадків раку легенів і 32% випадків раку грудей залишаються невиявленими та неправильно діагностованими. Велика частина медичних витрат також марнується: 95% мамографій дають хибнопозитивні результати, а 50% діагностичних тестів вважаються непотрібними.

Ми вважаємо, що підвищення точності діагностики та зниження медичних витрат є ключовими у наданні якісного догляду за пацієнтами. Ми впевнені, що наші продукти можуть забезпечити не просто покращення, а найвищу можливу точність і ефективність.

Рак молочної залози є одним із найпоширеніших видів раку, який займає 25% від усіх ракових захворювань і є основною причиною смерті (15%) серед жінок у всьому світі. Єдиним доведеним способом, який допомагає підвищити шанси на виживання при раку молочної залози, є скринінгова мамографія, яка може знизити рівень смертності на приблизно 20%.

Однак, точність скринінгової мамографії невисока: помилково негативні результати становлять від 10 до 30%, а помилково позитивні — близько 95%. Крім того, кількість спеціалістів з молочних залоз, які проводять огляд скринінгових мамограм, також обмежена.

Lunit INSIGHT для мамографії вирішує цю проблему, виявляючи новоутворення раку молочної залози з точністю в 97% лише за кілька секунд після того, як було завантажено дані пацієнта.

Lunit INSIGHT для мамографії пройшло навчання на основі понад 200 тисяч мамограм, з них близько 50 тисяч були отримані від пацієнтів із раком молочної залози.

В результаті, наше рішення має допомогти радіологам приймати кращі рішення щодо необхідності повторного виклику пацієнта.

Lunit INSIGHT для мамографії точно визначає місцеположення уражень, які відображаються за допомогою
теплових карт. Він також класифікує ураження як злоякісні або доброякісні за допомогою “оцінки
аномалій“ і повністю ігнорує доброякісні ураження, забезпечуючи оптимальну зручність використання.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ З МАМОГРАФІЇ (RSNA 2018)

Клінічні дослідження показали, що Lunit INSIGHT для мамографії дозволяє радіологам значно краще виявляти злоякісні випадки, підвищуючи рівень їхньої ефективності на 10%.

Коли Lunit INSIGHT для мамографії порівнювали безпосередньо з традиційними системами комп‘ютерної допомоги діагностики (CAD), його рівень продуктивності був значно вищим, особливо з точки зору специфічності, яка завжди була основною проблемою традиційних систем CAD.

ПОРІВНЯННЯ З РАДІОЛОГАМИ У ДІАГНОСТИЦІ РАКУ*(120 ОБСТЕЖЕНЬ)
ПОРІВНЯННЯ З РАДІОЛОГАМИ ЗА ЧАСТОТОЮ ПОВТОРНИХ ВИКЛИКІВ**(120 ОБСТЕЖЕНЬ)
ПОРІВНЯННЯ З CAD*** У ВИЯВЛЕННІ РАКУ (76 ОБСТЕЖЕНЬ)

*Основано на оцінці дослідження за 7-бальною шкалою DMIST щодо вірогідності злоякісного утворення з використанням та без Lunit INSIGHT.
**На основі дослідження: чи потрібен повторний огляд кожного випадку з Lunit INSIGHT та без нього.
***CAD позначає результати аналізу комерційно доступного програмного забезпечення для комп‘ютерно підтримуваної діагностики.

ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОДУКТУ

Lunit INSIGHT створений для легкої інтеграції та використання у різноманітних клінічних середовищах. Він доступний для впровадження як в установах з хмарними системами, так і на локальне обладнання.

Cloud Base SaaS API

Наші продукти можна вбудувати в DICOM- переглядачі на базі HTML5 чи використовувати в інших додатках через RESTful API. Вони відповідають вимогам HIPAA і підходять для хмарних систем PACS та платформ обміну зображеннями.

DICOM Gateway

Наші продукти можна інтегрувати в середовище стандарту DICOM; при використанні локального обладнання немає потреби передавати дані за межі локальної мережі.