Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Біохімічний аналізатор крові DRI-CHEM NX500 Fujifilm

DRI-CHEM від FUJIFILM – це сухий біохімічний аналізатор, який може виконувати декілька параметрів аналізу клінічної хімії.
Він оснащений вбудованою системою автоматичного дозування, не потребує калібрування та води, що забезпечує простоту підготовки та технічного обслуговування. Новий DRI-CHEM NX500 забезпечує результати за допомогою простої триетапної процедури. Завдяки швидкому, простому використанню та компактному розміру клінічний біохімічний аналіз у реальному часі та без кордонів став можливим.

Проста процедура із 3-х кроків

 

1. Встановіть предметне скло (сухі реагенти). 2. Розмістіть пробу. 3. Натисніть кнопку START (ПУСК).

Біохімічний аналізатор крові DRI-CHEM NX700 Fujifilm​

Компанія FUJI DRI-CHEM заробила чудову репутацію завдяки своїй постійній роботі із забезпечення своєчасного проведення аналізів. До теперішнього часу ми покращили зручність використання та ступінь адаптованості до мереж. Зберігаючи основні характеристики свого попередника, X700 виводить зручність використання наступного рівня. Принципи роботи з ним інтуїтивно зрозумілі, тому може  використовувати будь-який користувач. Крім того, його компактна конструкція забезпечує гнучкість при встановленні. NX700: безмежний і не вимагає зусиль «Повний аналіз у режимі реального часу» для будь-якого користувача.

Біохімічний аналізатор DRI-CHEM IMMUNO AG2

Автоматичне визначення без використання таймера пропонує швидкий та ефективний аналіз на інфекцію.

Високочутлива технологія виявлення IMMUNO AG2 з використанням принципу ампліфікації срібла, розробленого для розвитку фотографічної справи, забезпечує точне виявлення невеликої кількості антигену на ранніх стадіях грипу.

Простота експлуатації дозволяє користувачеві помістити зразок у прилад та виконати автоматичне визначення, скорочуючи трудовитрати на перевірку та запобігаючи помилкам визначення, типові для методу візуального контролю.

Наукові дослідження, активне впровадження нових технологій, вдосконалене устаткування – усі ці складові суттєво підвищують ефективність діагностики, лікування та профілактики захворювань. Зрозуміло, що результативне лікування неможливе без правильного та своєчасно поставленого діагнозу. Лабораторні методи досліджень незамінні при діагностиці більшості захворювань, а їх левова частка припадає на біохімічні аналізи. З огляду на результат біохімії лікарі можуть своєчасно визначити відхилення від норми та призначити додаткові обстеження, що дозволяє точно встановити діагноз та розпочати лікування. Сучасну лабораторію неможливо собі уявити без автоматичного біохімічного аналізатору.

Що таке біохімічний аналізатор

Біохімічний аналізатор – це високоточний лабораторний пристрій, із допомогою якого можна визначити різноманітні параметри крові, плазми, сечі та інших біоматеріалів. Пристрій дозволяє визначити наявність білку, ліпідів, субстратів, наявність та концентрацію електролітів, ферментів та інших важливих медичних показників. Використання аналізатора у декілька разів підвищує ефективність роботи лабораторії, а завдяки використанню оптичних та комп’ютерних технологій, цей прилад може виконувати широкий спектр важливих досліджень із точністю майже 100%.

Обираючи медичне обладнання слід звернути увагу на продукцію від перевірених та надійних виробників. Лабораторні аналізатори FUJIFILM успішно використовують у різних типах державних та приватних медичних закладів та ветеринарних клініках.

Види лабораторних аналізаторів

Перед тим, як купити біохімічний аналізатор потрібно чітко розуміти основні клінічні завдання та умови експлуатації приладу (потік пацієнтів, кількість та кваліфікацію медичного персоналу). Для проведення біохімічних досліджень можуть використовуватись:

 • напівавтоматичні аналізатори
 • автоматичні аналізатори

На даний момент напівавтоматичні аналізатори практично не використовують, хоча деякі невеликі лабораторії ще й досі працюють на цьому виді обладнання.
Автоматичні біохімічні аналізатори забезпечують точні результати досліджень та суттєво економлять час медпрацівникам, бо самостійно виконують більшість операцій:

 1. промивання системи
 2. піпетування взірців біологічних матеріалів та реактивів
 3. змішування, нагрів та аналіз взірців
 4. розрахунки та обробку даних
 5. роздрук результатів досліджень.

Окрім цього, автоматичні лабораторні аналізатори мають велику кількість додаткових функцій, які підвищують зручність експлуатації та продуктивність устаткування. Це може бути можливість безпровідного з’єднання для обміну даних про пацієнтів, вбудована система зберігання реагентів, яка забезпечує оптимальні умови їхнього зберігання та багато інших опцій.
Для роботи лабораторних аналізаторів використовують сухі або рідкі реагенти. Аналізатори сухої хімії, у свою чергу, можна поділити на:

 • стрипові. Методика із використанням стрипових реагентів майже не використовується при проведенні лабораторних досліджень, але є актуальною для швидкої домашньої діагностики, наприклад, для вимірювання рівня глюкози портативним аналізатором крові.
 • слайдові. Такі аналізатори на сухій хімії використовуються для проведення широкого спектру клініко-біохімічних досліджень у медицині та ветеринарії.

Переваги біохімічних аналізаторів сухої хімії FUJIFILM

Одною з провідних компаній-виробників високоточних лабораторних приборів є японська компанія Fujifilm, устаткування якої можна обрати, замовити та купити на нашому сайті. Біохімічні аналізатори крові FUJIFILM на слайдовій технології сухої хімії мають ряд переваг:

 • простота використання та висока точність отриманих результатів
 • зручне калібрування із допомогою системи QC-карточек, відсутність необхідності щоденного калібрування
 • мультифункціональність
 • надійність та тривалий термін експлуатації
 • повна автоматизація процесів.

Портативний аналізатор крові

Зручність використання біохімічного аналізатора крові також залежить і від розміру самого пристрою, наприклад, деякі моделі аналізаторів FUJIFILM мають особливу розсувну конструкцію секції для відбору використаних взірців. Таке інноваційне рішення дозволяє зберегти місце, що надзвичайно важливо у невеликих приміщеннях.
Хорошим варіантом для лабораторій із невеликим навантаженням стане портативний біохімічний аналізатор, якій можна легко перенести з одного кабінету чи будівлі в інше, що дозволяє проводити необхідні скринінгові дослідження в декількох місцях.

Для особистого використання за необхідності регулярного відстеження змін у показниках крові можна також купити портативний аналізатор крові, бо, по суті, цей прилад є маленькою професійною лабораторією для домашнього використання. Портативний аналізатор крові є дуже компактним та простим у користуванні, що дозволяє використовувати його у домашніх умовах чи у під час подорожей. Зазвичай такі експрес-аналізатори крові призначені для контролю рівня глюкози, загального холестерину та холестерину ЛПНЩ та ЛПВЩ, креатиніну, протромбінового індексу, індексу згортання крові, електролітів та інших показників. Завдяки своїй точності та швидкості результату, компактним розмірам, а також можливості автономної роботи від акумуляторів, такі портативні аналізатори крові є незамінними помічниками у машинах швидкої допомоги, реанімобілях, лікарняних палатах та експрес-лабораторіях.

Для того, щоб купити аналізатор крові, дізнатися більше інформації щодо доставки, установки та обслуговування обладнання, ви можете зв’язатися із нами по телефонах чи через контактну форму на сайті.

Також вас може зацікавити