Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Рентгенографічне обладнання

Сучасне медичне обладнання допомагає медикам точніше ставити діагноз, працювати успішніше та з меншим навантаженням. Техніка автоматично чи напівавтоматично проводить аналізи, робить та аналізує рентгенівські знімки, виконує безліч інших операцій. FUJIFILM — один з провідних виробників медобладнання, за допомогою якого будь-який кабінет може підвищити комфорт для пацієнтів, а також зручність та якість роботи.

Медичне обладнання FUJIFILM

FUJIFILM давно працює у сфері виробництва медичної техніки. Понад 70 років досвіду, результати власних досліджень, розробка унікальних технологій та програм дозволили бренду стати одним із лідерів галузі. Компанія виробляє рентгенодіагностичне та біохімічне обладнання, спеціалізовані програмні продукти для медичних установ та навіть низку апаратів для ветеринарії.

Техніка FUJIFILM завжди відповідає принципам:

  • точності та надійності;
  • підвищеної захищеності;
  • компактності та ергономічності;
  • простоти в освоєнні та експлуатації;
  • максимальної автоматизації процесів;
  • високої швидкості роботи без шкоди якості.

Продукція розрахована як на обладнання високотехнологічних кабінетів з нуля, так і на поступове поліпшення технічного оснащення.

Цифрові рентгени FUJIFILM

Компанія випускає стаціонарні та портативні рентген апарати — від рентгенівських столів до переносних рентген апаратів, котрі можна встановлювати в машині або брати з собою на візит до пацієнта.

Якість знімків покращується як на апаратному, так і на програмному рівні — підвищується яскравість та контрастність, знижується рівень шуму. Така обробка дозволяє зменшувати рівень опромінення пацієнта.

Комп’ютерні томографи FUJIFILM

Рентгенівські комп’ютерні томографи FUJIFILM відрізняються швидкісною зйомкою, можливості регулювання рентгенівського навантаження на організм пацієнта. Вони компактні, тому не викликають у пацієнтів страху закритого простору.

Цифрова мамографія FUJIFILM

Передовий апарат для мамографії забезпечує найвищу швидкість зйомки за мінімально можливий вплив рентгена на організм пацієнтки. При цьому зйомка проводиться з різних ракурсів, а зображення має високу роздільну здатність. Деякі цифрові мамографи бренду здатні проводити супутні дослідження, наприклад, біопсію.

Цифрові перетворювачі FUJIFILM

Рентгенівські дигітайзери входять до CR-систем цифрової рентгенографії. Це пристрої, що обробляють та переносять знімок із CR-касети в комп’ютер (на робочу станцію) медичного працівника.

Оцифрування рентгенівських знімків дозволяє швидко отримати результат або виявити дефект зйомки. Дигітайзер для рентгена простий та зручний у використанні, при цьому все обладнання компактне (є настільні моделі) та швидке в роботі.

Принтери сухого друку FUJIFILM

Термографічні принтери дозволяють роздруковувати рентгенівські знімки високої якості без витрат фарби та картриджів. Вони використовують спеціальну плівку, на якій з’являється зображення після теплової обробки.

Термографічні принтери простіші та дешевші в експлуатації, папір у них можна завантажувати в незатіненій кімнаті, а якість друку така ж, як при традиційному мокрому проявленні.

Рентгенівські плівки FUJIFILM

Спеціальна рентгенівська плівка дозволяє друкувати знімки з високою яскравістю та контрастністю, що довго зберігають високу якість. Рентгенівська плівка FUJIFILM буває трьох видів — мокрого прояву, для сухого друку та стоматологічна.

Перед тим, як купити рентген плівку, у специфікаціях обладнання потрібно уточнити її сумісний тип і розмір. Деякі пристрої можуть працювати з кількома розмірами плівки.

Біохімічні аналізатори FUJIFILM

Портативні пристрої призначені для швидкісного дослідження крові навіть у найскладніших умовах. Автоматичні біохімічні аналізатори можна використовувати як у клініці, так і в машині, на виїзді або мобільному пункті. Високоточні аналізи проводяться сухим методом, повністю безпечні для пацієнта та швидко видають точні результати.

Денситометри FUJIFILM

Рентгенівські денситометри визначають щільність кісткової тканини, роблячи знімки дуже високої роздільної здатності. З їхньою допомогою можна виявити зміни в кістках навіть на ранніх стадіях захворювання, а висока швидкість зйомки зводить до мінімуму вплив рентгенівського випромінювання на пацієнта.

Апарати типу C-дуга FUJIFILM

Компактний рентген С дуга забезпечує доступ до пацієнта, тому може використовуватися навіть під час операції для візуалізації процесу. С дуга використовується для отримання звичайних рентгенівських знімків (при діагностиці та контролі лікування). Система С дуга може працювати в кількох режимах, що значною мірою розширює її функціонал і робить незамінною для невеликих операційних та діагностичних кабінетів.

Цифрові детектори FUJIFILM

Цифрові детектори — DR-панелі, на котрі проводиться рентгенівська зйомка. Випромінювання, що потрапляє на панель, переводиться в цифрове зображення і передається на комп’ютер медика, минаючи стадії проявки (як у плівки) або оцифровки (як у CR-касети).

FUJIFILM пропонує великий вибір сучасного високоточного медичного обладнання з безліччю опцій та корисним додатковим програмним забезпеченням. Щоб зрозуміти, яке обладнання найкраще підходить для вашої мети, зв’яжіться з нами за телефоном або через форму зворотного зв’язку на сайті. Ми допоможемо підібрати техніку, оптимальну за ціною та функціоналом.