Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Плоскопанельний цифровий дитектор D-EVO II

Завдяки антибактеріальному та водонепроникному покриттю легкий та довговічний плоскопанельний детектор FDR D-EVO II є універсальним у використанні та підходить для використання у складних медичних умовах. 

У режимі внутрішньої пам’яті детектора можна отримувати зображення в автономному режимі, не під’єднюючись до робочої станції. Ця функція дозволяє виконувати процеси, як-от комп’ютерну рентгенографію, з будь якого аналогового портативного чи стаціонарного джерела рентгенівського випромінювання. В режимі па’яті можна також швидше отримувати зображення для пацієнтів із травмами, навіть до їхньої реєстрації, а також під час безперервної діагностики та в разі слабкого бездротового сигналу робочої станції.

Плоскопанельний цифровий дитектор D-EVO III

Висока якість зображення та низьке дозування. Покращена роздільна здатність і DQE 58% для плівки.

Як і FDR D-EVO II, FDR D-EVO III оснащений системою непрямого перетворення, яка називається методом ISS, яка в’язує оптичні датчики (TFT) зі стороною рентгенівського опромінення на відміну від традиційних цифрових плоскопанельних детекторів. Це значно зменшує розсіювання та ослаблення рентгенівських сигналів створюючи чітке зображення з низькою дозою рентгенівського випромінювання.

Плоскопанельний цифровий дитектор D-EVO GL

Один сеанс опромінення виконують за кілька мілісекунд, що значно знижує можливість зміщення пацієнта у порівнянні з традиційним DR опроміненням, яке триває кілька секунд.
FDR D-EVO GL має приблизно такий же розмір, як три звичайних детектори DR радіографії розміром 43.2 х 43.2 см з широким полем зору для пацієнтів будь-якого зросту та ваги, що не впливає на довжину отриманого зображення.

Цифрові детектори

Цифровий плоскопанельний детектор (ППД) допомагає оцифрувати рентгенівський знімок для отримання чіткого зображення. Пристрій здатний інтегруватися з рентген-апаратами як аналогового, так і цифрового типу, переводячи дані в сучасний зручний формат. Дозволяє відмовитися від класичної рентгенівської плівки мокрого прояву, уникнути незручностей, пов’язаних із її застосуванням.

Як працює цифровий рентгенівський детектор

Цифровий детектор — електронний пристрій у корпусі із пластику або металу. Під корпусом розташована матриця, чутлива до світла (у різних моделях чутливість може відрізнятися), з захисним карбоновим екраном. Карбон проникний для рентгенівського випромінювання, тому зображення залишається контрастним та чітким. Під впливом рентгенівського опромінення сенсор пристрою фіксує та відправляє отримане зображення безпосередньо на матрицю.

Рентгенівські промені конвертуються в електросигнал двома способами:

  1. Прямим (рентген-промені за допомогою фотопровідників перетворюються на сигнал відразу ж). Застосовується найчастіше у мамографах.
    Непрямим (рентген-промені перетворюються спочатку на світло, а потім, за допомогою світлочутливої матриці, на сигнал). Застосовується у цифрових детекторах.
  2. Цифрові детектори створюються з урахуванням TFT чи CMOS-технологии. В основі TFT-моделей — фотодіод з аморфного кремнію, що при опроміненні розряджається, а при зчитуванні заряджається, дозволяючи вимірювати величину струму та сформувати зображення. CMOS-технологія використовує напівпровідникові елементи, що заряджаються при потраплянні на них світла та розряджаються при зчитуванні. Цей підхід дозволяє отримати якісніші знімки.

У чому переваги цифрових детекторів

Цифрові ППД FUJIFILM відрізняються від аналогових в кращий бік за низкою характеристик:

  1. Чутливість. Цифрові детектори чутливіші за аналогову плівку. Це дає можливість звести рентгенівське опромінення пацієнта до мінімуму й при цьому отримати чіткіші та детальніші знімки організму.
  2. Продуктивність. Завдяки значному скороченню часу експозиції та відсутності необхідності виявляти знімок на одне обстеження витрачається не більше 30 секунд. Це допомагає збільшити пропускну здатність рентген-кабінету.
  3. Скорочення витрат на експлуатацію. Переведення в цифру дозволяє відмовитися від закупівлі проявних та сушильних пристроїв, плівки та хімікатів. Зникає потреба у зберіганні плівки, що звільняє корисний простір у відділенні.
  4. Портативності та мобільності. Детектори на основі цифрових матриць прості у використанні, зручні для встановлення, легко транспортуються. Їх активно використовують у стаціонарних та мобільних рентгенівських апаратах.

На цифрові детектори ціна вища, ніж аналогові, проте переваги, перелічені вище, дозволяють відчутно збільшити прибуток.

Які моделі детекторів пропонує FUJIFILM

Всесвітньо відомий японський виробник FUJIFILM створив низку цифрових детекторів для будь-яких діагностичних потреб. Це мобільні, компактні та довговічні пристрої, що дозволяють ефективно працювати за будь-яких умов. Вони мають водо- та пилонепроникність високого класу (IPX6), що не дозволяє рідині та пилу проникнути в пристрій. Прилади можуть використовуватися з безліччю моделей рентгенівських апаратів у медичних закладах та поза ними, дозволяючи проводити обстеження навіть немовлят в інкубаторах. Деякі моделі можуть використовуватись із класичними плівками.

Розширена функція режиму очікування дозволяє апарату залишатися в цьому режимі до 48 годин. Інноваційна технологія SmartSwitch автоматично розпізнає рентгенівське випромінювання та починає створювати зображення. Унікальна технологія ISS, що зчитує, пов’язує оптичні датчики з джерелом променів. Такий підхід знижує згасання сигналу, допомагаючи отримати знімок високої якості та деталізації. Доза рентгенівського випромінювання, одержана пацієнтом, буде мінімальною. Система шумозаглушення дозволяє уникнути «артефактів» на знімках.

Цифровий детектор здатний зберігати в пам’яті та швидко викликати 100 і більше знімків, що полегшує обробку інформації та швидко будувати зображення в екстреній ситуації. Удосконалена система обробки Virtual Grid забезпечує оптимальний рівень діагностичної цінності кожного знімка. Вона дозволяє отримати високу якість зображення без використання координатної сітки. Алгоритми розпізнавання Dynamic Visualization II автоматично регулюють щільність та контрастність.

Як вибрати цифровий детектор

При підборі детекторів FUJIFILM рекомендується враховувати:

  • вагу;
  • термін та час розрядки;
  • рівень захищеності;
  • спосіб заряджання (мережевий та від батареї);
  • сумісність із вашим рентген-апаратом;
  • протокол підключення (WI-FI чи провідний);
  • крок пікселя (визначає чіткість, висоту роздільної здатності);
  • розміри піксельної матриці (визначає розмір зображення);
  • квантову ефективність (визначає якість знімка та дозу опромінення).

Ми допоможемо вибрати відповідний цифровий детектор і купити його за доступну ціну з гарантією якості та післягарантійним обслуговуванням. Як офіційний дистриб’ютор FUJIFILM, компанія IRISMED надає комплексний сервіс для всього купленого обладнання. Також ми пропонуємо навчання персоналу. Щоб дізнатись ціну цифрового детектора, залиште запит на сайті.

Також вас може зацікавити