Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Цифровий денситометр FDX Visionary-A

Visionary-A зарекомендував себе як повне рішення DXA для спеціалістів зі здоров’я кісток, які шукають економічно ефективне, потужне та швидке рішення для діагностики остеопорозу та оцінки ризику переломів.

Поєднуючи найкращі інновації та перевірені ноу-хау, від технології до дизайну та програмного інтерфейсу, Visionary DXA був розроблений, щоб покращити роботу персоналу і водночас полегшити її.

Цифровий денситометр FDX Visionary-DR

Visionary DXA-dr робить технологію 2D Fan-Beam доступною та зручною для всіх, хто практикує денситометрію кістки.

  • оптимальні діагностичні можливості
  • відмінна якість зображення та швидке обстеження

Відкрийте для себе комфортну діагностику як для пацієнта, так і для користувача

Цифровий денситометр FDX Visionary RF-Premium

Система призначена для забезпечення оптимального робочого процесу та адаптації до різних способів роботи.

FDX Visionary — RF PREMIUM пропонує оптимізований робочий простір з настроюваним інтерфейсом користувача з сенсорним екраном, адаптованим для зручного використання. А розширені характеристики детектора та алгоритми обробки зображень з глибоким дослідженням забезпечують чудову якість зображення за більш низької дози опромінення.

Цифрові Денситометри

Рентгенівський денситометр у медицині допомагає виміряти щільність кісткової тканини. Найвідоміший виробник медтехніки, японський бренд FUJIFILM, пропонує українським медичним установам інноваційні пристрої для денситометрії. Апарати гарантують високу якість зображення та швидкість проведення обстежень.

Як використовується рентгенівський денситометр

Остеопороз — одна із найсерйозніших проблем людства. Вимивання кальцію з кісткової тканини призводить до значних медико-соціальних проблем у житті конкретної людини та суспільства загалом. Можливість виявити остеопороз на ранніх стадіях, визначати, наскільки ефективним є його лікування, та своєчасно його коригувати, дозволяє вирішувати ці проблеми.

Рентгенівський денситометр — ефективний інструмент для лікаря. За допомогою такого інструменту медики визначають, наскільки щільність та структура кісткової тканини пацієнта відповідають віковим нормативам. Особливо активно він використовується при діагностиці остеопорозу в області передпліч, стегон та хребта. Завдяки компактності та високій функціональності кістковий денситометр має широкий спектр застосування в різних галузях та напрямках медицини.

Мінеральну щільність кісткової тканини визначається шляхом пропускання через тіло пацієнта рентгенівських променів та вимірювання швидкості їх поглинання кістками. Процес сканування кожної зони займає від 15 секунд.

Які бувають медичні денситометри для кісткової тканини

Денситометри для рентгенографії бувають двох видів:

  1. Компактні (мобільні). Дозволяють обстежити мінеральну щільність тканини кісток передпліч і п’ят. Часто оснащуються пристроями, що дозволяють підняти та зручно розташувати обстежувану кінцівку. Підходять клінікам чи кабінетам з невеликою площею.
  2. Стаціонарні. Дозволяють обстежити область осьового та периферійного скелета, ставити точні діагнози. Виконуються у вигляді столу, на якому пацієнт розташовується лежачи. Стаціонарний апарат доповнюється пересувним випромінювачем, який під час обстеження рухається вздовж або впоперек тіла. Універсальні пристрої, потребують більше місця.

Вибираючи, який купити денситометр, варто враховувати низку критеріїв: час обстеження (чим коротше, тим краще), пропускна спроможність, заплановані різновиди діагностики та необхідність додаткового обладнання.

У чому полягають переваги кісткових денситометрів

Головна перевага апаратури для вимірювання мінеральної щільності кістки — високий рівень чутливості та точності діагностики. Обстеження за допомогою сучасних цифрових денситометрів дозволяє визначити навіть мінімальне зниження кісткової маси (від 2%), що дає змогу діагностувати остеопороз на доклінічних стадіях.

Також вони відрізняються:

  • високою відтворюваністю (не менше 99%);
  • високою швидкістю дослідження (від 15 секунд);
  • низькою дозою рентгенівського опромінення для лікаря та пацієнта.

Крім цього, рентгенівський денситометр відзначається простотою та комфортністю у використанні. Завдяки значній пропускній спроможності він швидше окупається, допомагає розширити спектр послуг, залучити нових клієнтів і збільшити прибуток медустанови.

Чим цікаві денситометри FUJIFILM

Всесвітньо відомий бренд пропонує інноваційні рішення для практикуючих лікарів у галузі дослідження кісткової тканини. Передові моделі денситометрів забезпечують високу роздільну здатність зображення за рахунок двовимірного променевого пучка 2D-Fan Beam. Запатентована технологія FDX Visionary-DR дозволяє виконувати обстеження у найкоротші терміни та з високою точністю. Денситометри FUJIFILM мають широкий спектр використання. З їхньою допомогою можна проводити:

  • діагностику остеопорозу (передпліччя, хребет, кульшові суглоби);
  • оцінку ризику перелому та латеральну оцінку вже існуючого перелому;
  • композиційний аналіз тіла (відстеження зростання дітей, контроль маси тіла, порівняння скелетного віку).

Комплексні пристрої японського виробника дозволяють проводити як рутинну діагностику, так і вивчення багатьох параметрів стану пацієнта. Завдяки інтуїтивно зрозумілому програмному інтерфейсу легко керувати апаратурою. Результати обстеження зручно зберігати та аналізувати, вони без проблем відправляються до PACS та RIS. Технологія 3D-ДЕРА дозволяє моделювати 3D-зображення кістки на основі стандартних знімків мінеральної щільності. Технологія BODY COMPOSITION дає змогу вимірювати м’язову та жирову тканину, що робить пристрої корисними у напрямку спортивної медицини. Розширені можливості розрахунку жирової та нежирової тканини дозволяють керувати масою тіла, розраховувати дієти та комплекси вправ.

Денситометр медичний FUJIFILM дозволяє значно скоротити час обстеження, витрачаючи 15-60 секунд на кожну зону. У списку корисних функцій пристроїв — багатозвітність, автоматичне позиціонування, імпорт даних з інших робочих станцій, доступ декількох користувачів, редактор записів «лікар-пацієнт», зберігання інформації та відправлення на принтер.

Компанія IRISMED — офіційний дистриб’ютор FUJIFILM — допоможе вибрати оптимальний денситометр, купити його за доступну ціну та навчити персонал роботі на апараті. Також ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Щоб дізнатись ціну на обрану модель, залиште заявку на сайті.

Також вас може зацікавити