Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Цифровий мамографічний апарат Amulet Innovality

Унікальний детектор – швидке дослідження – низька доза опромінення

AMULET Innovality має вбудований детектор (FPD) на базі аморфного селену (a-Se) з безпосередньою високопродуктивною конверсією спектра рентгенівського випромінювання, що застосовується у мамографії. Нова технологія HCP забезпечує максимальні показники отримання електричного сигналу з рентгенівських променів задля досягнення високої роздільності при мінімальній кількості шумів. Унікальна конструкція дозволяє отримувати більш високу квантову ефективність детектування DQE, ніж у випадку звичайної квадратної матриці традиційних панелей TFT. Завдяки інформації, зібраній детектором HCP, AMULET Innovality генерує зображення з високою роздільною здатністю та розміром пікселів 50 мкм (найменший можливий розмір для безпосередніх детекторів).

 

Томосинтез – можливість дослідження внутрішніх структур молочної залози

У процесі томосинтезу молочних залоз рентгенівська трубка пересувається півколом, дозволяючи отримати декілька зображень при низькій дозі опромінення. Знімки виконуються під різними кутами і відтворюються як шари зображення, що забезпечує виразність і чіткість візуалізації.

Таким чином томографічні знімки полегшують ідентифікацію змін, які складно побачити під час стандартного мамографічного дослідження з огляду на накладання різних структур молочної залози одна на одну.

Завдяки наявності двох робочих режимів томосинтез Amulet Innovality має широку сферу застосування і відповідає найвищим вимогам дослідження. Стандартний режим (ST) поєднує в собі коротку тривалість експозиції та низьку дозу опромінення. Режим HD дозволяє генерувати зображення найвищого рівня детальності і концентрувати увагу на конкретній ділянці.

Два модулі для широкого спектра клінічних досліджень

Стандартний режим ST
Кут нахилу: ±7,5°
Розмір пікселів: 150/100 мкм
Менший кут нахилу і швидкий збір даних забезпечують винятково швидкий томосинтез при відносно низькому опроміненні

Режим високої роздільності HR
Кут нахилу: ±20°
Розмір пікселів: 100/50 мкм
Більший кут нахилу і висока роздільність дозволяють точно визначити ділянку, що потребує вивчення, та показати її в усіх деталях

«Розумна» система I-AEC визначає оптимальну дозу рентгенівського опромінення на відміну від стандартної системи AEC, обладнаної зафіксованим датчиком положення.
У процесі аналізу даних, отриманих під час попередньої пре-експозиції з мінімальним опроміненням система I-AEC враховує густину молочної залози при визначенні оптимальної дози основного опромінення.
Система I-AEC також дозволяє проводити дослідження у випадку наявності грудних імплантатів, адже вона розраховує параметри експозиції набагато точніше, ніж стандартна система AEC. За допомогою автоматичного режиму дослідження молочних залоз з імплантатами система I-AEC допомагає виконати точнішу діагностику.

Два модулі для широкого спектра клінічних досліджень

Стандартна система AEC

Ручне регулювання налаштувань в залежності від розташування
молочної залози.

I-AEC

Автоматичний вибір ділянки експозиції на підставі попереднього
дослідження з низьким рівнем опромінення

Біопсія

Біопсія з томосинтезом

Технологія FujiFilm дозволяє використовувати один з двох робочих режимів для точного введення біопсійної голки у тривимірному просторі 3D.

Додатковий комплект для бічної біопсії

Комплект дозволяє виконувати біопсію зафіксованої грудної залози не лише у вертикальному, але й у бічному положенні. Два напрямки введення розширюють можливості застосування голки для біопсії під контролем мамографії.

Відповідність потребам пацієнток

AMULET Harmony має ряд пристосувань, що сприяють створенню комфортного середовища та атмосфери довіри між лікарем і пацієнтом.

Притискна пластина Fit Sweet
Унікальна адаптаційна притискна пластина підлаштовується під форму молочної залози, рівномірно розподіляє силу натиску, безпечно фіксує та забезпечує оптимальне розташування тканин молочної залози.

М’яке, приємне світло, що заспокоює пацієнток
Тепле, м’яке підсвічування основи апарата допомагає пацієнткам розслабитися і дозволяє провести дослідження з мінімальним стресом.

Декоративні наліпки для різних інтер’єрів
П’ять різних наліпок створюють приємну атмосферу і можливість модифікувати зовнішній вигляд апарата в залежності від інтер’єру кабінету. Це також покращує настрій пацієнток.