Пн-Пт (9:00 - 18:00)

МРТ апарат APERTO Lucent 0.4 Тл

0.4 Тл х відкритий дизайн

Aperto Lucent пропонує використання передової технології магнітно-резонансної томографії з використанням постійного магніту з потужністю статичного поля 0,4 Тл, а також компактної системи кріплення. Завдяки нашій технологічній експертизі нам вдалося розробити та створити конструкцію МРТ з однією опорою, що забезпечує просторість і комфорт під час обстеження.

Низькі експлуатаційні витрати разом з привабливою початковою інвестицією прискорюють розвиток вашого бізнесу з МРТ і забезпечують високий рівень прибутковості

Технологія відкритого МРТ на постійних магнітах забезпечує стійке магнітне поле протягом багатьох років без необхідності додаткового обладнання чи інфраструктури для його підтримки, що дозволяє знизити витрати. Низька потужність джерела живлення зменшує вартість початкової системи живлення, а зменшення споживання енергії знижує щомісячні витрати на електроенергію. APERTO Lucent не потребує системи охолодження, що усуває необхідність у складній та дорогій інфраструктурі, а також дозволяє зменшити площу для установки.

* Зазначений графік є прикладом. Цифри можуть варіювати залежно від специфікацій системи та умов експлуатації.

Зниження витрат завдяки простоті установки

Установка МРТ зазвичай включає два типи екранування: екранування високочастотного шуму (RF-екранування) для блокування зовнішніх впливів високої частоти і магнітного екранування для зменшення витоку магнітного поля. Однак система МРТ з постійним магнітом зазвичай не потребує спеціального магнітного екранування, що дозволяє знизити вартість установки. Відсутність таких процесів, які зазвичай пов’язані з надпровідними системами МРТ, сприяє швидкій і простій установці, що дозволяє оперативно ввести в експлуатацію відкриту систему МРТ.

* Екранування необхідне для всіх площин, включаючи стелю та підлогу

Компактний дизайн AIRIS Vento значно зменшує вимоги до місця для установки

APERTO Lucel складається з трьох основних частин: сканера, консолі та системи живлення, що є менше, ніж у надпровідного аналога. Забезпечується низький рівень витоку магнітного поля, що дозволяє зменшити розміри кімнати для зйомки. Оскільки окреме приміщення для обладнання не потрібне, це дозволяє зменшити загальну площу та використати звільнений простір для інших цілей.

*Площа стандартної кімнати для сканування становить 5м х 4м
*Фактичне розташування може відрізнятися в залежності від середовища

Служба підтримки клієнтів Sentinel

Гарантує плавну та ефективну роботу вашої системи завдяки цілодобовому моніторингу. Також забезпечує високу надійність та стабільність пристрою.
* Користувачам необхідно налаштувати своє мережеве середовище таким чином, щоб воно було сумісним з Sentinel. Рівень обслуговування може відрізнятися залежно від умов договору.

Підвищення продуктивності

Покращена функціональність забезпечує ефективну та надійну діагностику, а також зручність у використанні та можливості обміну зображеннями.

AutoPose

AutoPose - функція, що спрощує налаштування ліній розрізу. Вона дозволяє швидко встановлювати ОМ або AC-PC лінії для обстеження голови без необхідності попереднього навчання/реєстрації чи отримання 3D-даних.

Приємний колір для очей

Для графічного інтерфейсу (GUI) вибрано приємний набір кольорів на основі селадону. Широкоформатний екран забезпечує комфортне відображення складних параметрів зображення МРТ.

Налаштування сканування

Оператор може легко реєструвати та змінювати стандартні режими сканування навіть під час обстеження, щоб оптимізувати налаштування для потреб пацієнта чи клінічних вимог.

Криволінійна MPR

За допомогою отриманих зображень можна відтворити довільні криві перерізи. Крім того, можна одночасно відтворити кілька кривих перерізів.

Пропозиції інтерфейсу

Ця функція надає вказівки щодо налаштування параметрів. Під час зміни режиму відображається кілька варіантів, які дозволяють оператору вибрати найбільш відповідний для конкретної ситуації.

Радіальна MPR

Створюються радіальні MPR-зображення, які можуть бути корисними при діагностиці складних структурних тканин, наприклад, в колінному суглобі.

Бічний рух

У звичайній МРТ найкращі зображення зазвичай отримуються в центрі апарату, завдяки рівномірному розподілу статичного поля, силі радіації та лінійності градієнтного магнітного поля. У системі Aperto Lucent стіл може рухатися вбік (вправо та вліво) всередині апарату, що дозволяє точно центрувати будь-яку ділянку тіла, що находиться поза центром, ло магнітного поля.

Рухомий стіл

Можливість бічного руху дозволяє рухомому столу переміщатися горизонтально всередині апарату, що дозволяє легко центрувати цільову ділянку у магнітному полі. Стіл може бути опущений до мінімальної висоти 490 мм, забезпечуючи зручний доступ для дітей та літніх пацієнтів. Ширина стільниці 700 мм гарантує пацієнтам комфорт та створює приємну атмосферу, що допомагає зменшити відчуття клаустрофобії.

Додаткові функції

* – вартість додаткових функцій прораховується окремо!

Функція DICOM

Інтерфейс DICOM включений в стандартний комплект AIRIS Vento і пристосований до поточних мереж лікарні, з можливістю розвитку та оновлення з часом. Також підтримуються функції DICOM MWM1, SWF1 і PIR*1.

Функція IHE PDI*

Підтримується стандарт IHE PDI для забезпечення обміну різноманітними даними, такими як збільшення та обертання зображень, з іншими системами, що підтримують стандарт DPI. Також включена можливість запису даних DICOM та простого програмного забезпечення-браузера на CD-R.

RADAR*

Технологія RADAR використовує радіальне сканування для зменшення артефактів, спричинених добровільним або невільним рухом тіла пацієнта. Вона доступна для отримання зображень T2WI, а також T1W1 та FLAIR в будь-якій площині та будь-якій частині тіла, включаючи голову та плечовий суглоб. Ці ділянки особливо вразливі до руху при диханні, а також шийний відділ хребта, на який може вплинути рухами при ковтанні. Технологія RADAR допомагає зменшити необхідність у повторних скануваннях та покращує якість зображень.

VASC-ASL*

VASC-ASL, є функцією неінвазивної ангіографії МРТ без використання контрастного середовища. Вона використовує технологію 3D BASG (Balanced SARGE), щоб візуалізувати кровотік, який позначений імпульсами ІЧ-поля. Ця функція призначена для отримання зображень аортальних вен, ниркових артерій та артерій верхніх та нижніх кінцівок.

3D-GEIR*

Ця функція забезпечує швидке отримання висококонтрастних, високороздільних 3D зображень T1W1 за допомогою методу Gradient Echo та інфрачервоного імпульсу. Корисна при вимірюванні об’ємних даних для зображення голови.

Метод об'ємного відображення (VR)*

На консолі можна створити об’ємне відображення за допомогою методу VR. Цей метод дозволяє аналізувати рух
кровотоку в стереоскопічному режимі, що сприяє діагностиці складних васкулярних структур, зокрема в головній ділянці.

Ми вдосконалюємо якість зображення

Підвищення технологічних можливостей

Наша унікальна технологія магнітного контуру та діагностичні функції забезпечують чітке та високоякісне зображення клінічно важких ділянок тіла та застосувань.

SuperShim

SuperShim – це технологія, яка збільшує рівномірність статичного поля, що є надзвичайно важливим у МРТ. Нерівномірність магнітного поля не може бути повністю виправлена за допомогою первинного шимування, яке здійснює лінійну корекцію. SuperShim призначений для зменшення неоднорідності в магнітному полі шляхом використання шимування високого рівня.

Високоякісне відтворення зображень

Ця функція забезпечує високу просторову роздільну здатність, що дозволяє отримувати чіткіші зображення суглобів, необхідних для ортопедичних досліджень. Також використовується швидкісний процесор для реконструкції зображень у великій матриці 2048 х 2048, що забезпечує високу якість зображень.

Функція FatSep

Функція FatSep (відділення жирової тканини) дозволяє отримувати зображення, використовуючи різні часи ехо (TE), щоб одночасно отримати зображення “в фазі”та “поза фазою”. Обидва типи зображень об’єднуються, щоб створити зображення з приглушенням жирової тканини. Цей додатковий процес дозволяє отримати зображення з приглушенням жиру з високим коефіцієнтом SNR (співвідношення сигнал/шум) та високою чіткістю. Крім того, можливе отримання окремого зображення жирової тканини методом відняття.

Високочутливі приймальні котушки

Для ділянок, які вимагають малого поля зору (FOV) та високої просторової роздільної здатності, наприклад, в ортопедії, необхідні високочутливі приймальні котушки. AIRIS Vento використовує соленоїдну котушку, яка забезпечує високу чутливість. Котушка має маленький діаметр, що дозволяє легко розмістити її на тілі, а цільова ділянка зручно розташовується в центрі котушки, де чутливість найвища. Це оптимальне рішення для отримання зображень ділянок з малим FOV та високою просторовою роздільною здатністю.