Пн-Пт (9:00 - 18:00)

УЗД Апарат ARIETTA 50

Компактна модель, обладнана кронштейном для монітора для легкого використання як початківцями, так і досвідченими користувачами.

Наступний рівень зручності використання. Модель серії ARIETTA™ 50 пропонує легке керування як і для початківців, так і для досвідчених користувачів. Надзвичайно зручний 21,5-дюймовий монітор та інтуїтивна, проста в обігу функціональність приведуть вас на наступний рівень зручності.

Регулювання висоти/обертання панелі

Можна налаштовувати висоту та обертання робочої консолі для максимальної зручності оператора та виконання необхідних обстежень.

Акумулятор*

Робота від акумулятора дозволяє переміщати систему в нове місце, не вимикаючи її, забез- печуючи можливість миттєвого відновлення роботи.

21-дюймовий широкоформатний монітор

Монітор з високим контрастом LCD із широким кутом огляду відтворює зображення з високою чутливістю та роздільною здатністю, що зменшує варіативність зображень, залежну від пацієнта.

3 порти для підключення перетворючів

Дозволяє швидко та безперешкодно перемикати перетворючі, коли обстеження вимагає використання декількох.

Спрощена операційна консоль

Мінімалістичний дизайн включає лише необхідні елементи керування. Зменшує час пошуку потрібної кнопки та надає більш приємний досвід управління.

Зручний інтерфейс

Виберіть область обстеження на ілюстрації для початку роботи.

Сканування за попередніми налаштуваннями

Оберіть раніше отримане зображення пацієнта, і система автоматично налаштується на ті ж параметри обстеження; це надзвичайно корисно для порівняння результатів наступних обстежень.

Silky Image Processing (SIP)

Адаптивний фільтр зображення вдосконалено для зменшення шумів та підвищення підсилення контурів, що призводить до отримання більш чітких зображень для полегшення їх інтерпретації.

Автоматичний оптимізатор

Зображення можна налаштувати одним натисканням клавіші: параметри підсилення в режимі B, положення базової лінії і діапазон швидкості доплерівської хвилі оптимізуються.

4Dshading*

Технологія 4Dshading надає більш реалістичний вигляд відтвореній поверхні та робить чіткими зображення в режимах 3D/4D.