Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Система МРТ відкритого типу OASIS Velocity із надпровідним магнітом 1,2 Т

OASIS Velocity забезпечує краще поєднання орієнтованого на пацієнта догляду та клінічної ефективності.Розроблений для роботи з важкими пацієнтами та з необмеженим кутом огляду, Velocity дозволяє вам охоплювати широкий спектр пацієнтів.

Система Velocity представляє собою унікальне досягнення в області високопольового зображення. Її відкрита архітектура включає в себе вдосконалену магнітну конструкцію, інтегровану технологію робочого процесу та вертикальну технологію радіочастот, а також розширені можливості візуалізації для впевненої роботи з усіма пацієнтами не жертвуючи продуктивністю чи ефективністю.

Робочий процес SynergyDrive

Технологія SynergyDrive від FujiFilm забезпечує ефективність для забезпечення швидкого пропуску пацієнтів, підвищення комфорту для пацієнтів та отримання високоякісних зображень завдяки інтегрованій котушці для хребта та технологіям прискорення робочого процесу.

Комфорт пацієнта

OASIS Velocity забезпечує підтримку для пацієнтів вагою до 300 кг на столі шириною 83 см. Завдяки відкритому дизайну пацієнти можуть насолоджуватися комфортом при відсутності будь-яких перешкод.

T2 RelaxMap

T2 RelaxMap дозволяє кількісно оцінювати фактичні значення T2, які відображаються в кольоровому накладенні,що відтворює властивості тканин та аномалії. Це використовується для ортопедичних досліджень та візуалізації суглобового хряща.

VASC-ASL

VASC-ASL високоякісно відображає судинну систему без використання контрастної речовини. Це альтернатива МР-ангіографії для пацієнтів із порушеною функцією нирок при зображенні артерій нирок та портальної вени.