Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Стаціонарний рентгенапарат FDR Visionary Suite

Відкрийте для себе широкий спектр застосувань, призначених для того, щоб покращити можливості діагностики, а також високоточний дизайн, що полегшує отримання зображень. Завдяки унікальним функціям обробки зображень, які підвищують якість при низькій робочій дозі опромінення, FDR Visionary Suite — це функціональна рентгенівська система наступного покоління, що забезпечує легку роботу з мінімальним впливом на пацієнтів.

Цифровий рентгенапарат FDR Smart X

FDR Smart X – це нещодавно розроблена рентгенографічна система FUJIFILM, що забезпечує багатофункціональні, високоякісні та економічні рішення для рентгенографії.

Smart X має підвісну стельову або підлогову підставку рентгенівської трубки для використання з вертикальною стійкою та рентгенографічним столом, забезпечуючи універсальні рішення для вашого рентгенівського кабінету.

Портативний рентгенапарат FDR Xair

Вага основного блоку пристрою FDR Xair становить близько 3,5 кг. Портативна конструкція дозволяє використовувати цей апарат у місцях з обмеженим простором і, зокрема, вдома у пацієнтів, забезпечуючи швидке отримання зображень.

Портативний рентгенапарат FDR Nano

Завдяки компактній і легкій конструкції FDR Nano гарантує свободу рухів, що має особливе значення у приміщеннях з великою кількістю людей (наприклад, у відділеннях швидкої допомоги).

Поєднання компактного FDR Nano з панелями FDR D-EVO забезпечує інноваційне використання робочого часу та максимальну якість зображень при мінімальній можливій дозі
рентгенівського опромінення.

Портативний рентгенапарат FDR Go Plus

Мобільний рентгенапарат FDR Go PLUS від FujiFilm забезпечує підвищену маневреність, покращення робочих процесів та високу якість зображення. Завдяки зменшеній дозі опромінення та високій якості зображення від FujiFilm мобільний рентгенапарат FDR Go PLUS полегшує виконання складних завдань.

Цифрові рентгени

Використання цифрових рентгенів — перевірений спосіб покращити якість діагностики. Медичні рентгенапарати FUJIFILM дозволяють швидко отримати контрастне та докладне зображення, а також знижують навантаження на організм пацієнта.

Що таке цифровий рентген

Головна відмінність цифрового рентгена від класичного полягає в тому, що зображення переноситься на багаторазову пластину (DR-панель), а плівка не використовується. Придбати рентгенапарат такого типу можна для швидкого отримання точного знімка, зниження часу очікування та витрат на витратні матеріали.

Цифровий підхід дозволяє:

 • прискорити отримання зображення;
 • знизити кількість витратних матеріалів;
 • зменшити обсяг випромінювання, який буде необхідний отримання знімка.

На практиці цифрова рентгенографія дозволяє позбутися хімічної обробки плівки, а також помилок, пов’язаних з перетримкою або недотримкою плівки під час прояву. Цифровий рентген дає практично миттєвий перегляд знімка, котрий за необхідності можна відразу переробити.

Які особливості рентгенівських установок FUJIFILM

Будучи одним з передових виробників рентгенівського обладнання, FUJIFILM використовує інноваційні розробки для покращення якості зображення:

 1. Придушення розсіювання та згасання рентгенівських сигналів. Технологія ISS дає змогу використовувати менший рівень випромінювання для отримання знімка.
 2. Шумопридушення. Ця технологія посилює деталізацію ділянок із низькою концентрацією (наприклад, серця).
 3. Додаткова обробка зображень. Програмними засобами підвищується контрастність та чіткість початкового знімка.

Крім того, техніка FUJIFILM орієнтована на комфорт використання. Вирізняючись високою ергономікою, вона оснащена великими зрозумілими та зручними панелями. Кожна конструкція продумана до дрібниць — аж до системи, що захищає мобільні установки від зіткнення.

Як вибрати та купити цифровий рентгенапарат

FUJIFILM пропонує три види рентгенологічного медичного обладнання:

 1. Портативні рентгени — легкі переносні пристрої, котрі можна взяти до пацієнта додому або легко перенести з одного кабінету до іншого.
 2. Пересувні рентгени — техніка середнього розміру, з коліщатками для зручного транспортування.
 3. Стаціонарні рентгенапарати — велике обладнання (рентгенівські стійки та столи), не призначене для транспортування в інші приміщення.

Портативні рентгенапарати

Переносні рентгенапарати розроблені для експлуатації в умовах обмеженого простору, наприклад, вдома у пацієнтів або в невеликих палатах. Вони можуть використовуватись у місцях з частими перебоями у постачанні електроенергії. Основні переваги переносних рентгенапаратів FUJIFILM:

 • автономність (працюють на акумуляторі);
 • легкість монтажу (встановлюються на опорну стійку);
 • мобільність (мала вага, можна переносити в руках, перевозити у легковому авто).

Якщо потрібно купити рентгенапарат для виїзду, варто орієнтуватися на цю групу обладнання. Компактними плоскими пристроями із зручним розташуванням кнопок можна керувати навіть однією рукою, чистити та обслуговувати його дуже просто. Вони адаптовані для комфортного транспортування — перемикач забирається у виїмку, тому його практично неможливо упустити або втратити.

Пересувні рентгенапарати

Мобільні рентгени на колесах гарні для обстеження пацієнтів, наприклад, в умовах екстреної допомоги. Цей тип медтехніки FUJIFILM відрізняється:

 • компактністю (корпус більш вузький, маневрений та полегшений, дає добрий огляд);
 • автономністю (є моделі з можливістю роботи без підключення до електромережі та швидкою зарядкою);
 • простотою управління та налаштування (точність позиціонування висока, екран великий, фіксація та вилучення пластин швидкі).

Компанія пропонує кілька варіантів мобільних рентгенів — для роботи у складних умовах (в операційній) та для звичайної експлуатації. Техніка першого типу може працювати від акумулятора, набагато легше очищується та навіть має антибактеріальні властивості. Устаткування другого типу працює від мережі, його можна переміщати між палатами, наприклад, для обстеження маломобільних пацієнтів. Такі рентгени орієнтовані на комфорт пацієнта та оператора — корпус полегшений та захищений додатково, консолі управління великі та інтуїтивно зрозумілі, пластини зручно кріпляться.

Стаціонарне рентгенівське обладнання

Стаціонарні рентгени FUJIFILM надають найширші можливості. Вони позиціонуються автоматично, налаштовуються та працюють інтуїтивно зрозуміло. У столах можна змінювати положення (висота, кут нахилу), а позиціонування може бути як ручним, так і автоматичним.

Обстежити на таких столах можна різних пацієнтів — від маленьких дітей до людей похилого віку, пацієнтів високого росту та великої маси. Робота оператора спрощується завдяки великим панелям, автоматичним функціям позиціонування та іншим особливостям конструкції.

Вибираючи якусь модель придбати, оцініть умови, в яких техніка використовуватиметься. FUJIFILM пропонує широкий спектр техніки, придатний як для використання «в полі», так і для стаціонарного або мобільного розміщення в медустанові. Щоб дізнатися ціну на рентгенапарат, зв’яжіться з нами за телефоном або через контактну форму на сайті.

Також вас може зацікавити