Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Рентгенівська плівка сухого друку Fujifilm DI-HL для принтера DRYPIX Smart

Системи сухого друку DRYPIX Smart використовують процес фототермографії, який поєднує у собі лазерну експозицію і термообробку. Фоточутлива плівка, що була піддана дії ультраточного лазера, рівномірно нагрівається за допомогою унікальної термотехнології FujiFilm.

рентгенівська плівка DI-HL фуджіфілм
рентгенівська плівка DI-ML фуджіфілм

Рентгенівська плівка сухого друку Fujifilm DI-ML для мамографії

Плівка для сухого друку FujiFilm є одним з елементів високоякісного друку і продуктивності пристроїв серії DRYPIX. Чіткі зображення з високою роздільною здатністю відрізняються низькою мінімальною щільністю і нейтральними тонами та можуть становити альтернативу для традиційних «мокрих» лазерних пристроїв. FujiFilm пропонує плівку різних розмірів.

Рентгенівська плівка сухого друку Fujifilm DI-HT для принтера DRYPIX Lite

Інноваційна технологія FujiFilm DURATHERM забезпечує стабільну і позбавлену артефактів продуктивність друку, а також довгий період експлуатації термоголовки. Використання запатентованої мікроізоляційної термоплівки гарантує високу якість друку на принтері
DRYPIX Lite.

рентгенівська плівка DI-HT фуджіфілм

Рентгенівські плівки

Для друку рентгенівських знімків потрібна плівка. Вона буває різних розмірів та типів, сумісна з різним обладнанням. FUJIFILM випускає зручні листи високої якості, сумісні з усім рентгенівським обладнанням компанії. Плівка підходить як для мокрого прояву, так і для сухого друку (залежно від серії).

Що таке рентгенівська плівка

Рентгенівські плівки — спеціальні аркуші, на яких друкують результати рентгенографії. Вони бувають кількох типів — одні отримують дані безпосередньо при опроміненні пацієнта, на других зображення друкують через спеціальні принтери.

Класична плівка для рентгена потребує прояву за допомогою спеціальних хімікатів, тому вона також називається плівкою для мокрого друку або плівкою мокрого прояву. Плівка для принтерів також називається плівкою для сухого друку. Її піддають термічній дії, щоб створити контрастне зображення.

Які особливості рентгенівської плівки FUJIFILM

Вважається, що якість зображення на класичній плівці вища, ніж на термографічній. Однак технології FUJIFILM дозволяють досягти високої роздільної здатності та чіткості зображення на обох типах аркушів.

При отриманні знімків на обладнанні FUJIFILM у будь-якому випадку використовуються «розумні» технології спрямування променів та обробки готового зображення. Тому якість друку у будь-якому випадку буде високою. Ціна на рентгенівську плівку відрізняється залежно від її розмірів, технології виготовлення та чіткості готового зображення. Щоб не переплачувати за витратники, рекомендується заздалегідь вивчити всі типи плівки та підібрати варіант, що ідеально підходить для обладнання та цілей обстеження. Усі плівки FUJIFILM поєднуються лише з технікою цього виробника.

Як вибрати та купити рентген плівку

Для кожного рентгенівського пристрою FUJIFILM випускають відповідні серії рентгенівської плівки. Назви сумісних аркушів завжди вказуються в посібнику з експлуатації, що також доступний для вивчення на офіційному сайті виробника. Всього FUJIFILM виробляє чотири типи медичної рентгенівської плівки:

 • суха плівка;
 • рентгенівська плівка;
 • стоматологічна плівка;
 • мамографічна плівка.

Суха плівка

Суха плівка (плівка для сухого друку) використовується у термографічних принтерах. Зображення на ній з’являється після теплової обробки спеціальною термоголовкою. Плівки для сухого друку економічні (для принтера не потрібна фарба або картриджі), легко встановлюються в лотки принтера навіть у денному світлі.

У серії витратників для сухого друку представлені плівки:

 1. DI-HL — для друку звичайних рентгенівських знімків.
 2. DI-ML — з підвищеною різкістю, підходять для друку знімків мамографії.
 3. DI-HT — з підвищеною прозорістю та збереженням високої якості при тривалому зберіганні.

Завдяки технології шумозаглушення та «розумної» комп’ютерної обробки, якість знімків на сухій плівці практично така ж, як на класичній медичній рентгенівській плівці мокрого прояву.

Щоб зрозуміти, як правильно встановлювати плівку в принтер, можна скористатися інструкцією, що додається (друкується на кожній пачці паперу) або подивитися навчальний відеоролик в інтернеті. Робота з плівкою для сухого друку швидка й зручна, вимагає мінімуму маніпуляцій — після завантаження пачки паперу в принтер він сам робить забір листів, аналіз їх товщини та інші необхідні дії.

Рентгенівська плівка

Класична медична рентгенівська плівка від FUJIFILM відрізняється підвищеною чіткістю і високою контрастністю одержуваних зображень. До цієї категорії належать:

 1. Super RX — для контрастних і чітких зображень. Якість зображень залишається однаково високою при автоматичній та при ручній обробці.
 2. SuperHR-U та Super HR-T — для загальної рентгенографії. Дозволяє отримати дрібнозернисті чіткі знімки навіть при надшвидкій витримці від 45 секунд (але також підтримує швидкий, низькошвидкісний та ручний прояв). HR-T відрізняється підвищеною роздільною здатністю.

Усі плівки цієї категорії доступні у кількох розмірах.

Стоматологічна плівка

Для створення рентгенівських стоматологічних знімків виробник пропонує два види плівки:

 1. Speed E — для швидкісного прояву. Відрізняються більшою стабільністю обробки, зображення на знімку має блакитний відтінок.
 2. Speed D — з низьким рівнем запітніння.

Обидва види плівки відрізняються високою чіткістю, роздільною здатністю та контрастністю.

Мамографічна плівка

Цей тип продуктів відноситься до плівок мокрого прояву й спеціально створений для створення мамографічних знімків найвищої якості. У серію входять плівки UM-MA, головна перевага яких — надзвичайно висока щільність зображення. Завдяки ній можна чітко побачити структуру молочної залози. У поєднанні з швидкою швидкістю проявки (від 90 секунд), такі якості плівки дозволяють проводити точну та ефективну діагностику.

Щоб купити відповідну рентгенівську плівку FUJIFILM, попередньо уточніть її сумісність із встановленим у медичному закладі обладнанням. Сумісність вказується у технічних характеристиках техніки.

Ми допоможемо підібрати відповідну плівку для будь-якого обладнання FUJIFILM, а також придбати її за вигідною вартістю. Для уточнення відповідного типу розхідників та їх ціни, зв’яжіться з нами по телефону або через контактну форму на сайті.

 

Також вас може зацікавити