Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Система МРТ ECHELON Smart із надпровідним магнітом 1,5 Т

ECHELON Smart встановлює новий стандарт, поєднуючи ефективність, безшумність та високу якість.

Висока якість зображення та тиха продуктивність, поєднані зі швидкістю без шкоди для якості діагностики.

Відчуйте підвищену ШВИДКІСТЬ за допомогою технології SynergyDrive.

Досягайте високої якості зображення та швидкої продуктивності в клінічних умовах завдяки поєднанню нашого обладнання, операційної системи та системних додатків.

Високоефективна система радіочастот

ECHELON Smart Plus обладнаний високочастотною радіочастотою вихідною потужністю 18 кВт. Цього достатньо для отримання чітких зображень без погіршення якості навіть у послідовності FSE, яка безперервно застосовує імпульси перефокусування.

Високоефективна градієнтна система

Потужна система градієнтного магнітного поля ECHELON Smart із джерелом живлення з високою швидкістю наростання 130 мТл/м/с може скоротити мінімальний час ехо TE, який є важливим для отримання високошвидкісних зображень, чудових зображень МРА та високоефективної зйомки.

IP-RAPID

IP-RAPID – це високошвидкісне зображення за допомогою високошвидкісної візуалізації, яка зменшує час сканування до 60%, при цьому зберігаючи якість зображення, порівнянну з традиційними методами візуалізації, які не використовують IP-RAPID.

AUTO EXAM

Позиціювання, отримання зображення та постобробка виконуються в одному етапі. Час обстеження скорочується завдяки спрощенню операцій.

AUTO CLIP

Функція цифрової обробки зображень, яка автоматично створює вирізані зображення голови на знімках МРА.