Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Цифровий комп'ютерний томограф FCT Speedia

Відкритий доступ і компактний дизайн з найновішими технологіями. Новий КТ “Speedia” відповідає вашим майбутнім потребам.

На передовій медичної практики з кожним днем зростає потреба у швидшій і точнішій діагностиці. Speedia розроблений спеціально для цього. Компактний розмір, потужні програми та оптимізований робочий процес забезпечують безкомпромісне рішення для багатьох рутинних обстежень. Speedia — це ваша відповідь, щоб приєднатися до наступного клінічного та технологічного стандарту.

Цифровий комп'ютерний томограф FCT Speedia HD

Великий потенціал у компактному корпусі – FTC Speedia HD саме для вас.

У сучасному середовищі охорони здоров’я попит на КТ виходить за рамки простої високої пропускної здатності та точної діагностики. Ефективний робочий процес оператора, покращений досвід роботи з пацієнтами та легка установка в існуючих медичних закладах також являються основними критеріями. Speedia HD пропонує рішення високого рівня без компромісів

Комп’ютерні томографи

Широкі можливості рентгенографії незамінні для правильної постановки діагнозу та планування лікування. Комп’ютерна томографія дозволяє багаторазово підвищити ефективність рентгена та оперувати тисячами знімків, котрі можна отримати за дуже короткий час. Для цього FUJIFILM розробив не лише кілька унікальних томографів, а й спеціальне програмне забезпечення, що спрощує роботу медиків.

Що таке комп’ютерна томографія

Комп’ютерна томографія — один із методів дослідження в рентгенографії. Комп’ютерний томограф послідовно робить кілька зрізів — знімків тіла пацієнта з невеликим кроком. Обладнання дозволяє швидко отримати кілька тисяч знімків, які потім можна перевести в тривимірне зображення або роздрукувати. Зйомка відбувається дуже швидко й допомагає оперативно створити цілісну картину стану пацієнта.

Використовувати КТ обладнання можна для попередньої та невідкладної діагностики, при плануванні операції та лікування, контролю за результатами терапії. Комп’ютерна томографія є незамінною для складання лікувального плану при онкологічних захворюваннях. Структура знімків КТ така сама, як у класичному рентгені — області з меншою щільністю темніші, а щільні — світліші.

Переваги КТ:

  • повна безболісність;
  • можна оперативно отримати результат найвищої якості;
  • не потребує введення наркозу чи заспокійливих препаратів;
  • підходить пацієнтам будь-якого віку, зокрема, маленьким дітям.

При використанні апарату КТ якість знімків можна покращити ще більше — для цього в організм пацієнта вводиться внутрішньовенно контрольна речовина.

Особливості комп’ютерних томографів FUJIFILM

Обстеження на рентгенівському комп’ютерному томографі безболісне. Але деяким людям складно перенести таке обстеження. Щоб зробити знімки, пацієнта оточує масивний сканувальний пристрій у вигляді кільця (гентрі), в якому зосереджені джерела випромінювання, уловлювачі та інші необхідні елементи. Знаходження в такому «кільці» може спричинити сильний дискомфорт і навіть паніку у пацієнта.

Щоб підвищити рівень комфорту пацієнта та покращити якість досліджень, FUJIFILM приділив пильну увагу вирішенню цього завдання. КТ обладнання цього виробника відрізняється великим внутрішнім діаметром сканувального пристрою та підвищеною швидкістю сканування без зниження якості вихідного результату.

Крім того, компанія дає можливість купити КТ та окремо додаткове програмне забезпечення для нього. «Розумна» технологія PixelShine для комп’ютерних томографів серії FCT робить отримані зображення ще чіткішими (без змащування) і дозволяє отримати готові знімки набагато швидше. Крім того, PixelShine робить зображення більш природним, тобто на знімку знижується рівень шуму, а однотонні області стають одноріднішими.

Така обробка дозволяє набагато ефективніше помічати ущільнення тканин. Технологія заснована на системі навчання, тобто томограф не використовує підвищених доз випромінювання, щоб отримати більш чіткий результат. Зберігаючи мінімальний рівень рентгенівського випромінювання, PixelShine дозволяє оперувати високоякісними знімками. Ціна на комп’ютерний томограф з додатковим програмним забезпеченням збільшиться не сильно (купляти додаткове обладнання не потрібно), зате дасть можливість проводити діагностику швидше та точніше.

Як вибрати та купити апарат КТ

FUJIFILM виробляє два комп’ютерні томографи в серії FCT — Speedia і Speedia HD.
Speedia компактний, але при цьому максимально відкритий комп’ютерний томограф. Саме в ньому пацієнтам лежати найкомфортніше, завдяки збільшеному внутрішньому діаметру гентрі. Крім того, така конструкція полегшує доступ до пацієнта та дозволяє обстежити людей, які не можуть лежати на спині.

Ще одна особливість Speedia — зменшення артефактів від зубних пломб та зменшення опромінення очей. Такий ефект можливий завдяки ширококутному нахилу сканера. У налаштуваннях дослідження можна вибрати інтенсивність опромінення, щоб організм пацієнта зазнавав мінімального стресу. Усередині сканера для пацієнта виведено спеціальний дисплей, що повідомляє про затримку дихання. Інформація також дублюється звуковим сигналом.

Цей томограф дуже продуктивний, при цьому компактний, зручний в експлуатації та обслуговуванні. Він має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а робоче місце медика зберігає повний функціонал і комфорт, займаючи менше місця.
Speedia HD — комп’ютерний томограф, що забезпечує високу швидкість сканування. Він дозволяє зробити повне дослідження за одну затримку дихання. При цьому отримані за лічені секунди знімки відповідають високим вимогам щодо контрастності, чіткості та якості.

На пристрої можна гнучко регулювати опромінення для різних відділів, максимально знижуючи рентгенівське навантаження на організм пацієнта. Завдяки особливостям програмного забезпечення на цьому томографі істотно знижується необхідність повторного сканування. Завдяки збереженню знімків у пам’яті пристрій може відновити відсутні фрагменти за допомогою перерахунку. Також для зменшення потреби повторного сканування програмне забезпечення цього томографа ефективно видаляє артефакти руху.

Щоб дізнатися вартість обладнання КТ, додаткового програмного забезпечення для нього, доставки, встановлення та обслуговування, телефонуйте нам або пишіть через контактну форму на сайті.

Також вас може зацікавити