Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Радіологічна інформаційна система IRIS

Наш продукт, Радіологічна Інформаційна Система IRIS (Radiology Information System – RIS), у поєднанні з PACS (Picture Archiving and Communication System) – дозволяє клінікам збирати та структуровано зберігати інформацію про пацієнтів, а персоналу мати доступ до централізованого медичного сховища даних.

Програмне забезпечення SYNAPSE 3D

Synapse 3D – програмне забезпечення компанії FUJIFILM для розширеної обробки і аналізу медичних зображень. Це сучасна система, що включає в себе не тільки багатий вибір засобів для відділень променевої діагностики і кардіології, а й підтримує робочі процеси в терапії і хірургії.

Програмне забезпечення на основі ШІ Lunit INSIGHT CXR for TB

Lunit INSIGHT CXR – це передове програмне забезпечення на основі ШІ, яке допомагає лікарям у діагностиці легеневих захворювань на основі рентгену грудної клітки. Зареєстроване всесвітніми організаціями, такими як KFDA, CE Marked, PMDA, CFDA, Lunit INSIGHT CXR успішно використовується в більш ніж 40 країнах світу. Програма з високою точністю виявляє туберкульоз та розпізнає 10 найпоширеніших захворювань рентгену грудної клітки, забезпечуючи швидку та ефективну діагностику.

Програмне забезпечення Synapse Radiology PACS

Керуйте та передавайте величезні об‘єми зображень за допомогою серверної архітектури візуалізації зображень і внутрішньої обчислювальної потужності Synapse Radiology PACS, замість використання ресурсів робочої станції. 

Можлива інтеграція з платформою REiLI – інструментів систем штучного інтелекту, які допомагають радіологам приймати клінічні рішення, що зменшує час інтерпретації зображень

Програмне забезпечення на основі ШІ Lunit INSIGHT для мамографії ​

Унікальна передова технологія глибокого навчання у поєднанні з належним підходом до побудови даних дозволяє досягти досконалості, надаючи здатність виявляти складні випадки, або випадки, непомітні для людського ока.

Lunit INSIGHT для мамографії здобула світове визнання за її високу якість і точність, а також за досконалий рівень цифрової роботи.

Також вас може зацікавити