Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Радіологічна інформаційна система IRIS

Наш продукт, Радіологічна Інформаційна Система IRIS (Radiology Information System – RIS), у поєднанні з PACS (Picture Archiving and Communication System) – дозволяє клінікам збирати та структуровано зберігати інформацію про пацієнтів, а персоналу мати доступ до централізованого медичного сховища даних.

Програмне забезпечення PACS SYNAPSE 3D

Synapse 3D – програмне забезпечення компанії FUJIFILM для розширеної обробки і аналізу медичних зображень. Це сучасна система, що включає в себе не тільки багатий вибір засобів для відділень променевої діагностики і кардіології, а й підтримує робочі процеси в терапії і хірургії.

Програмне забезпечення на основі ШІ Lunit INSIGHT CXR for TB

Lunit INSIGHT CXR – це передове програмне забезпечення на основі ШІ, яке допомагає лікарям у діагностиці легеневих захворювань на основі рентгену грудної клітки. Зареєстроване всесвітніми організаціями, такими як KFDA, CE Marked, PMDA, CFDA, Lunit INSIGHT CXR успішно використовується в більш ніж 40 країнах світу. Програма з високою точністю виявляє туберкульоз та розпізнає 10 найпоширеніших захворювань рентгену грудної клітки, забезпечуючи швидку та ефективну діагностику.

Також вас може зацікавити