Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Компанія IRISMED пропонує комплексні рішення у сфері діагностичних радіологічних систем та рентгенології. IRISMED діє в Україні на правах офіційного дистриб’ютора компанії FUJIFILM, що є ключовим новатором в діагностичній візуалізації та інформаційних системах для медичних закладів. Продукти та технології FUJIFILM мають довгу клінічну історію та повсякденно розвиваються, щоб допомагати медичним професіоналам діяти ефективно та результативно.

Компанія IRISMED надає комплексні сервісні послуги у встановленні та обслуговуванні радіологічного обладнання, підготовці медичного персоналу до його використання. Сервісні інженери IRISMED пройшли необхідну підготовку в країнах Європи та проводять монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування радіологічного та додаткового обладнання за допомогою спеціалізованих пристроїв та сервісного програмного забезпечення.

Компанія IRISMED також пропонує інноваційне ІТ рішення: Радіологічну Інформаційну Систему IRIS. IRIS наповнена функціоналом, що дозволяє клінікам збирати, структуровано зберігати та опрацьовувати інформацію про пацієнтів, а персоналу мати доступ до централізованого медичного сховища даних. Технологічне рішення організовує та спрощує роботу радіологічних відділень та оптимізує робочий процес.

Новини компанії