Медичний оцифровувач рентгенівських знімків FCR PRIMA TM
Абсолютно новий універсальний настільний оцифровувач класу CR, оснащений зчитувачем мамограм, що входить у стандартну комплектацію.
Цей прилад підходить до використання в широкому спектрі діагностики, починаючи від отримання довгих зображень всього хребта або нижніх кінцівок і закінчуючи пантомографією.
Оцифровувач FCR PRIMA Tm у легкому та компактному корпусі можна встановлювати на столі, полиці або в обмеженому просторі. Оскільки це повністю цифровий оцифровувач, фотолабораторія або автоматична проявна система не потрібні.
Медичний оцифровувач рентгенівських знімків FCR PRIMA T2
FCR PRIMA T2 – це настільний оцифровувач з високою швидкістю обробки 73 IP-пластин/год. У високошвидкісному режимі (5 пікселів/мм) пропускна здатність збільшується майже на 70% у порівнянні з FCR PRIMA T (тільки для IP-пластин розміром 35 х 43 мм і 35 х 35 мм). Як і все обладнання FujiFilm, FCR PRIMA T2 простий в експлуатації. Він допомагає скоротити час очікування пацієнта і значно підвищити ефективність діагностики.
FCR PRIMA T2 з легким і компактним настільним дизайном можна встановлювати на столі, полиці або в обмеженому просторі. Оскільки цей оцифровувач повністю цифровий, фотолабораторія або автоматична проявна система не потрібні. FCR PRIMA T2 також можна встановлювати в місцях, де використовуются хімічні рідкі проявні системи.
Медичний оцифровувач рентгенівських знімків FCR CAPSULA XLII
Одна з основних складових FCR – це рентгенографічна пластина, або РП, яка використовується замість рентгеноплівки, щоб легко оцифровувати знімки. FCR CAPSULA XL II містить РП в інноваційній компактній рамці, на основі понад 70-річного досвіду FUJIFILM у розробці і використанні технологій та інновацій.
CAPSULA, що з лат. означає «невеличка скринька», була вправно модифікована, ставши меншою і легшою, що дозволяє гнучкі варіанти встановлення і розміщення, не втрачаючи технічні можливості для широкого спектру діагностичної візуалізації, від загальної радіографії до пантомографії.
Цифрові перетворювачі
Робота з цифровими рентгенівськими знімками дає медику більше можливостей для постановки швидкого та правильного діагнозу, виявлення всіх особливостей поточної терапії. Оцифрований знімок можна збільшувати багаторазово, з кількох знімків низка програм може створити тривимірну модель. Знімки-файли зручніше зберігати, до них можна отримати віддалений доступ, їх набагато зручніше порівнювати між собою і можна об’єднувати. Є багато інших переваг цифрових рентгенівських знімків, і користувачі обладнання FUJIFILM можуть ними легко скористатися за допомогою спеціальної техніки — цифрових перетворювачів.
Як застосовуються цифрові перетворювачі
Цифровий перетворювач (також відомий як дигітайзер)є пристрій для оцифрування рентгенівських знімків. Він переводить знімок у цифровий формат, дозволяючи використовувати його в медичних програмах на комп’ютері лікаря. Дігітайзер входить до складу CR-системи, для робіт котрої також потрібна спеціальна касета, на яку робиться знімок. На відміну від DR панелі, щоб надіслати зображення на комп’ютер медика, цю касету потрібно відсканувати. Для цього й призначений рентгенівський дигітайзер. Після того, як знімок пройшов оцифрування, касету можна очистити та використовувати повторно.
Рентгенівські дигітайзери допомагають:
- знизити навантаження на персонал;
- перейти до цифрового формату без великих грошових витрат;
- підвищити пропускну спроможність рентгенівського кабінету;
- оптимізувати пошук, облік та зберігання рентгенівських знімків;
- спростити постановку діагнозу та відстеження динаміки лікування.
Якщо бюджет медичного закладу не вміщує встановлення техніки для цифрової рентгенографії, вигідніше перейти використання CR-системи. Ціна на рентгенівський дигітайзер істотно нижча — з його допомогою зробити якісний стрибок у швидкості роботи та діагностики можна навіть без значних матеріальних вкладень.
Які особливості цифрових перетворювачів FUJIFILM
Будучи одним із лідерів у виробництві рентгенівського медичного обладнання, FUJIFILM використовує єдині принципи створення нової техніки. Це висока швидкість роботи без втрати якості, використання «розумного» програмного забезпечення, а також максимальна простота та легкість в експлуатації.
Рентгенівські дигітайзери FUJIFILM також створені за цими принципами. Всі моделі оцифровувачів дуже компактні та ергономічні, що дозволяє встановлювати їх навіть у невеликих кабінетах.
У різних моделях дигітайзерів для рентгена можна контролювати рівень шумів, прибирати координатну сітку зі знімка, підвищити контрастність і різкість. Додаткове програмне забезпечення покращує всі діагностичні діапазони, які апаратура спочатку не обробляє.
FUJIFILM намагається дати можливість зробити кожний рентгенівський кабінет максимально ефективним. Тому оцифрувальники (та інше обладнання бренду) вирізняються високою точністю, відмовостійкістю, легкістю в освоєнні, управлінні та обслуговуванні.
Як вибрати та купити рентгенівський дигітайзер
FUJIFILM випускає цифрові оцифровувачі двох типів:
- підлогові;
- настільні.
Підлогові оцифровувачі рентгенівських знімків
Підлогові рентгенівські дигітайзери FUJIFILM відрізняються від конкурентів не лише передовою та якісною електронікою. Зовні вони теж сильно виграють завдяки компактним розмірам та високій ергономіці. Достатня висота дозволяє зручно вставляти та виймати касети з пристроїв, а завдяки вузькому корпусу техніку можна компактно розмістити під столом або у ніші поряд із робочим місцем медика.
Обладнання цього типу відрізняється дуже високою продуктивністю (до 55 або 94 пластин на годину в залежності від моделі), «розумним» покращенням знімків та низкою інших корисних опцій. Наприклад, один із пристроїв підтримує оцифрування трьох типів касет, а також може бути оптимізований для зчитування мамографічних знімків.
Настільні оцифрувальники рентгенівських знімків
Настільні рентгенівські дігітайзери можна розміщувати не тільки на столі. Вони розміщуються на полицях, візках, у нішах — за площею пристрою займають лише 0,3 квадратних метри. Доступ до таких пристроїв є найзручнішим, зовні вони схожі на звичайні принтери для друку.
Вибираючи настільний оцифровувач FUJIFILM, зверніть увагу на:
- Швидкість обробки. Параметр показує, з якою швидкістю пристрій може оцифровувати знімки (від 57 до 73 за годину, залежно від моделі пристрою та розміру пластин).
- Додаткові можливості. Наприклад, одна з моделей може оцифровувати мамографічні рентгенівські знімки (40 на годину) і має додатковий пилозахист. В інших моделях доступне встановлення додаткового програмного забезпечення, яке покращує якість знімків.
Рентгенівські дигітайзери FUJIFILM сумісні з різними видами робочих станцій того ж виробника та підтримують підключення кількох пристроїв. Управління підлоговими моделями також просте та інтуїтивно зрозуміле.
Залежно від профілю медичного закладу, потреби в оцифровувачі можуть відрізнятися. Ми допоможемо підібрати найкращий варіант за функціоналом та вартістю. Щоб дізнатися ціну рентгенівського дигітайзера, особливості його встановлення та роботи, телефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті.