Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Цифровий денситометр FDX Visionary RF-Premium

Абсолютна працездатність
Адаптованість
Нахил столу з електроприводом на +/- 90° забезпечує можливість легко інтегрувати FDX Visionary RF PREMIUM в будь-який медичний кабінет.

Комфорт пацієнта
Верхня частина столу опускається до 48 см, щоб полегшити доступ до пацієнта, а оператор легко дотягтися до будь-якого місця навколо столу. Призначений для підтримки пацієнтів вагою до 265 кг без обмежень.

Фокусна відстань
Відстань від джерела до зображення (SID), що вибирається користувачем, від 110 см до 180 см дозволяє оптимізувати легеневі дослідження та дослідження швів.

Оптимальна зона покриття на тілі пацієнта
Покриття тіла пацієнта 201 див.
Як опція поздовжнє переміщення робочого столу може бути збільшено, щоб ще більше збільшити покриття тіла пацієнта.

СУЧАСНЕ РЕНТГЕНОГРАФІЧНЕ РІШЕННЯ

Мобільність робочого процесу
Опція планшета дозволяє рентгенологу піднести робочу станцію до пацієнта для безперешкодної ідентифікації, реєстрації та налаштування дослідження. Ласкаво просимо до нового покоління процесу рентгенографії!

Спрощений робочий процес
FDX Visionary – RF PREMIUM – це універсальна платформа, що надає повний набір інструментів в одному інтерфейсі.

Автоматизований робочий процес
Можна налаштувати положення столу, налаштування рентгенівського знімка та команди DICOM. Цілком автоматизована підготовка приміщення означає додатковий час для пацієнта.

Оптимізований робочий процес
Завдяки інтуїтивно зрозумілому процесу навігації FDX Visionary RF PREMIUM надає потрібний інструмент у потрібний момент. Жодних зайвих натискань і витраченого часу. Згідно відгуків користувачів, проста, швидка та ефективна платформа FDX Visionary – RF PREMIUM є ідеальним рішенням для інтенсивного робочого процесу.

Сучасна конструкція
FDX Visionary — RF PREMIUM пропонує оптимізований робочий простір з настроюваним інтерфейсом користувача з сенсорним екраном, адаптованим для зручного використання.

Чудова якість зображення, оптимізована доза опромінення
Розширені характеристики детектора та алгоритми обробки зображень з глибоким дослідженням забезпечують чудову якість зображення за більш низької дози опромінення.

Повна безпека, ніякого занепокоєння
Персоналізований ідентифікатор користувача та захист паролем гарантують надання доступу лише належним користувачам.

ЩОДЕННО ПРАЦЮЮЧИ З НАШИМИ СИСТЕМАМИ
Система призначена для забезпечення оптимального робочого процесу та адаптації до різних способів роботи.

1. ВИБІР ПАЦІЄНТА З РОБОЧОГО СПИСКУ
У системі збору даних можна налаштувати та зберегти необмежену кількість зображень анатомічно запрограмованої радіографії. Просто виберіть пацієнта з робочого списку, щоб автоматично підготувати всі параметри дослідження, включаючи фактори впливу генератора, положення столу, додаткову фільтрацію та межі колімації.

2. ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ З ПОВНІСТЮ АВТОМАТИЧНИМ ПОЗИЦІОНУВАННЯМ
Після того, як параметри вибрано на станції збору даних, просто натисніть кнопку MOVE (ПЕРЕМІСТИТИ), щоб розмістити стіл для дослідження (нахил столу, відстань від джерела до приймача зображення, кут трубки, колімація тощо).
Налаштування легко регулюються за допомогою джойстиків, а вбудована в коліматор камера дозволяє оператору точно позиціонувати пацієнта.

3. ІННОВАЦІЙНІ ВАРІАНТИ ДЛЯ ВСІХ ВИДІВ РОБОТИ
На додаток до нашої панелі керування розроблені інноваційні опції, такі як педаль вибору положення, коліматор із сенсорним екраном та інфрачервоний пульт дистанційного керування, що забезпечують гнучкі робочі параметри.

4. Миттєвий доступ до зображень ВИСОКОЇ ЯКОСТІ
Інструменти обробки та постачання зображень адаптовані до кожної процедури, щоб отримати найкраще зображення за рахунок оптимізації дози опромінення.