Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Колоноскоп Fujifilm EC-600WM/WI/WL

Колоноскоп EC-600WI/WM/WL використовується як для проведення діагностики так і для оперативних втручань. Колоноскоп має діаметр інструментального каналу 3.8 мм, що дозволяє використовувати більшість інструментів для терапії. Також в колоноскопі наявний додатковий канал для подачі води.

Гастроскоп Fujifilm EG-600WR

Гастроскоп EG-600WR використовується як для проведення діагностики, так і для оперативних втручань. Гастроскоп має CMOS матрицю нового покоління, що забезпечує візуалізацію з високою роздільною здатністю та мінімальною кількістю шумів. Також у гастроскопі наявний додатковий канал для подачі води.

Гастроскоп Fujifilm EG-760R

Гастроскоп ELUXEO 760R з іноваційним “One-step” конектором та рукояткою G7 розроблений, щоб забезпечити максимально комфортну і ефективну роботу лікаря-ендоскопіста. Даний гастроскоп має CMOS матрицю, яка дозволяє спостерігати за картинкою з мінімальною кількістю шумів та високою Full HD роздільною здатністю, завдяки передачі сигналу у цифровому форматі, на відміну від звичайних ПЗЗ матриць. Гастроскоп EG-760R має канал для додаткової подачі води.

Гастроскоп Fujifilm EG-720R

Гастроскоп ELUXEO 720R Lite з іноваційним “One-step” конектором та рукояткою G7 розроблений, щоб забезпечити максимально комфортну і ефективну роботу лікаря-ендоскопіста. Даний гастроскоп має CMOS матрицю, яка дозволяє спостерігати за картинкою з мінімальною кількістю шумів та високою Full HD роздільною здатністю, завдяки передачі сигналу у цифровому форматі, на відміну від звичайних ПЗЗ матриць.

Гастроскоп Fujifilm EG-760Z (ZOOM версія)

Гастроскоп ELUXEO 760Z має функцію 145х Multi Zoom (оптичне збільшення в 145 разів), яка забезпечує більш чітку і детальну візуалізацію, дозволяючи провести більш детальний аналіз структури утворень. Даний ендоскоп з інноваційним “One-step” коннектором і рукояткою G7 розроблений, щоб забезпечити максимально комфортну й ефективну роботу лікар-ендоскопіст. 

Гастроскоп Fujifilm EG-760CT (Терапевтичний)

Терапевтичний гастроскоп ELUXEO 760CT має збільшений інструментальний канал 3.8 мм, що забезпечує підвищену продуктивність аспірації навіть при використанні інструментів. Гастроскоп з інноваційним “One-step” коннектором і рукояткою G7 розроблений, щоб забезпечити максимально комфортну й ефективну роботу лікарю-ендоскопісту. 

Колоноскоп Fujifilm EC-760R-VM/VI/VL, CMOS матриця

Колоноскоп ELUXEO EC-760R-VM/VI/VL з іноваційним “One-step” конектором та рукояткою G7 розроблений, щоб забезпечити максимально комфортну і ефективну роботу лікаря-ендоскопіста. Даний колоноскоп має CMOS матрицю, яка дозволяє спостерігати за картинкою з мінімальною кількістю шумів та високою Full HD роздільною здатністю.

Колоноскоп Fujifilm EC-760Z-VM/VL (ZOOM версія)

Колоноскоп ELUXEO EC-760Z-VM / VL має функцію 145х Multi Zoom (оптичне збільшення в 145 разів), яка забезпечує більш чітку і детальну візуалізацію, дозволяючи провести більш детальний аналіз структури утворень. Даний ендоскоп з інноваційним “One-step” коннектором і рукояткою G7 розроблений, щоб забезпечити максимально комфортну й ефективну роботу лікар-ендоскопіст.

Колоноскоп Fujifilm EC-720RM/RI/RL

Колоноскоп ELUXEO EC-720RM/RI/RL з іноваційним “One-step” конектором та рукояткою G7 розроблений, щоб забезпечити максимально комфортну і ефективну роботу лікаря-ендоскопіста. Даний колоноскоп має CMOS матрицю, яка дозволяє спостерігати за картинкою з мінімальною кількістю шумів та високою Full HD роздільною здатністю, завдяки передачі сигналу у цифровому форматі, на відміну від звичайних ПЗЗ матриць.

Дуоденоскоп Fujifilm ED-580XT

Дуоденоскоп Fujifilm ED-580XT має вбудований у дистальний кінець G-Lock, який має підйомник для щипців та контактну секцію, що слугують для того, щоб просто і надійно закріпити положення ендоскопа. Крім того, підйомник спеціально розроблений круглим, щоб знизити ризик пошкодження проводів. 

Бронхоскоп Fujifilm EB-580S

Відеобронхоскоп EB-580S має Super CCD матрицю від Fujifilm, що надає широкі можливості для діагностики. Ендоскоп має інструментальний канал 2.2 мм і сумісний з багатьма інструментами для проведення терапевтичних втручань. Кути повороту в 210° вгору і 130° забезпечують чудову маневреність і полегшують проведення бронхоскопії.

Бронхоскоп Fujifilm EB-530S

Відеобронхоскоп EB-530S має Super CCD матрицю від Fujifilm, що надає широкі можливості для діагностики. Ендоскоп має інструментальний канал 2 мм і сумісний з багатьма інструментами для проведення терапевтичних втручань. Кути повороту в 180° вгору і 130° забезпечують чудову маневреність і полегшують проведення бронхоскопії. Даний

Бронхоскоп Fujifilm EB-530T (терапевтичний)

Терапевтичний бронхоскоп. Модель повністю сумісна з апаратами високочастотної терапії та YAG-лазерами.

Бронхоскоп Fujifilm EB-530Р (педіатричний)

Відеобронхоскоп EB-530Р має Super CCD матрицю від Fujifilm, що надає широкі можливості для діагностики. Ендоскоп має інструментальний канал 1.2 мм і сумісний з багатьма інструментами для проведення терапевтичних втручань. Кути повороту в 180° вгору і 130° забезпечують чудову маневреність і полегшують проведення бронхоскопії. 

Бронхоскоп Fujifilm EB-530XT (терапевтичний)

Відеобронхоскоп EB-530ХТ має Super CCD матрицю від Fujifilm, що надає широкі можливості для діагностики. Ендоскоп має інструментальний канал 3.2 мм і сумісний з багатьма інструментами для проведення терапевтичних втручань. Кути повороту в 180° вгору і 130° забезпечують чудову маневреність і полегшують проведення бронхоскопії.