Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Система МРТ ECHELON Synergy із надпровідним магнітом 1,5 Т та широким отвором

Дослідження МРТ вимагають великого спектру операцій, таких як налаштування якості зображення та часу зображення, а також прикріплення та позиціонування приймальних котушок. Ми хочемо зменшити навантаження на медичний фронт, зробивши обстеження та контроль якості зображення більш гнучкими та простими.

Обладнаний технологією SynergyDrive*, що використовує штучний інтелект і була додатково вдосконалена як у апаратному, так і в програмному забезпеченні, оптимізуючи серію робочих процесів від налаштування до сканування, контролю якості зображення та постобробки. Наші зусилля спрямовані на підняття досліджень МРТ на новий рівень якості зображення та створення більш плавного процесу.

Швидко та ефективно за допомогою глибокого обстеження

Технологія IP-RAPID, що скорочує час утворення зображення, зберігаючи його якість та технологія Synergy DLR, що використовує метод глибокого обстеження*, для поліпшення якості зображення. Поєднуючи ці дві унікальні технології, ви можете отримати легко діагностовані зображення з високою швидкістю.

Котушка FlexFit Neuro

Це унікально сформована котушка для голови та шиї, яку можна налаштувати одним рухом, просто ухопивши за ручку зверху та натискаючи її в напрямку голови після того, як пацієнт лягає. Оскільки всі компоненти пов‘язані з ручкою, котушку можна навести в тісний контакт з пацієнтом, просто натиснувши на неї. Висока ступінь прилягання дозволяє підвищити співвідношення сигнал-шум порівняно з традиційними котушками*.

Котушка FlexFit Wide

Гнучка та легка котушка FlexFit Wide розміром 720 x 545 мм при- значена для охоплення широкого діапазону зображень. Її можна використовувати як вертикально, так і горизонтально, що дозволяє проводити різноманітні види об- стежень. Також існує можливість використовувати дві котушки, об‘єднавши їх. Таким чином, мож- на зафіксувати широкий діапазон зображень одним налаштуванням.