Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Цифровий апарат типу С-Дуга FDR Cross

Флюороскопія. Статичні зображення. Один розумний пристрій.

С-подібна дуга FDR CROSS забезпечує єдине рішення для динамічної флюороскопії та статичної рентгенографії. Унікальна конструкція рухомого випромінювача та знімного детектора забезпечує значну свободу візуалізації та ефективність в порівнянні з традиційною конфігурацією окремої С-подібної дуги та мобільного рентгенівського пристрою.

Режим флюороскопії – Використовуйте С-дугу для цифрової флюороскопії підчас хірургічних операцій з полем сканування до 17″×17″.

Режим рентгенографії – Для отримання статичного рентгенівського зображення перед, впродовж та після операції, детектор можна зняти з тримача (детектор також можна використовувати окремо).

Єдина консоль для флюороскопії та рентгенівських знімків

FDR CROSS використовує єдину консоль для флюороскопії та рентгенівських знімків. В режимі флюороскопії миттєві знімки і останнє отримане зображення (LIH) можуть бути використані як контрольні зображення на двоекранному дисплеї. В режимі рентгенографії, знімки можуть виконуватись для доповнення візуалізації.

Можливість використання детекторів трьох різних розмірів з одним пристроєм

Тримач панелі детектора можна від’єднати і використати панелі для цифрової рентгенографії трьох розмірів*. Використання панелей різних розмірів дозволяє проводити широкий спектр хірургічних досліджень та процедур. Ці плоскопанельні детектори можна використовувати і з іншими приладами Fujifilm, зокрема мобільними та палатними моделями FDR, для отримання якісних рентгенографічних зображень (зверніться до нас для отримання детальнішої інформації).

Вільне налаштування висоти С-дуги

С-дугу можна легко переміщувати вгору або вниз. Зменшення фокусної відстані до діаметра менше 1 м дозволяє легше здійснювати бокове сканування.

Антибактеріальне покриття для забезпечення стерильності

Панель керування та перемикачі яких часто торкаються вкриті антибактеріальним шаром Hydro Ag розробленим Fujifilm
 

Інтегрований кабель

Високовольтний кабель вмонтований в дугу, що полегшує його позиціювання та очищення.

Безпровідне функціонування для більшої зручності та безпеки

Бездротове підключення до опціонального педального перемикача та стійки з монітором, усуває потребу в прокладанні кабелів та ризики пов’язані з ними. Стійка з монітором підтримує бездротовий HDMI, що дозволяє відображати два монітори без затримок.

*Також доступний варіант з дротовим підключенням.

Не потребує зовнішнього живлення

Вбудований літієвий акумулятор з функцією швидкого заряджання, що дозволяє до восьми годин* безперервної роботи за повного заряду, та дозволяє працювати автономно. Кабель живлення може бути під’єднаний за низького заряду акумулятора або за умови тривалого використання пристрою

*Залежить від умов використання

Керуйте даними ефективно з підключенням до мережі

Підтримка DICOM забезпечує можливість передачі інформації про пацієнта і результатів сканування до RIS/PACS, включаючи Dose SR, що дозволяє зберегти інформацію про отриману дозу опромінення.

Інтеграція та оптимізація

На основі обробленої тривимірної інформації про різність товщини ділянок тіла та суміжних структур, регулюється контрастність і щільність.

 Обробка для зменшення шуму

Неструктуровані шумові ефекти зменшуються та вилучаються для збільшення зернистості зображення. Це дозволяє краще бачити структуру об’єкта. 

Поєднання ISS технології та детекторів на плівковій основі (FUJIFILM FDR D-EVO III)

В FPD з непрямим перетворенням використовується технологія ISS, за якою фотосенсор розміщується зі сторони що опромінюється, тобто протилежної до тої, що використовується в традиційних FPD. Таке рішення у парі з TFT сенсорами на основі гнучкої плівки замість традиційних TFT на скляній основі дозволяє значно зменшити розсіювання/ослаблення рентгенівських хвиль, що в свою чергу дозволяє отримувати чіткі знімки за низької дози рентгенівського випромінювання. Досягається DQE на рівні 58% (1 Lp/mm, 1 mR). (Лише у серії С)

 

Зменшення дози опромінення завдяки покращеній обробці зображень

Технологія Fujifilm виконує покадрову обробку зображення, що дозволяє отримувати чіткіші зображення за меншої дози опромінення та затримки.

Dynamic core engine

Динамічна обробка та зменшення шумів виконується покадрово. Таким чином досягається висока чіткість зображення та зменшення затримки