Пн-Пт (9:00 - 18:00)

УЗД Апарат ARIETTA 750 SE

Новітня багатофункціональна ультразвукова система рівня преміум

Застосування інноваційних рішень та технологій в ультразвуковій системі ARIETTA 750 SE дозволяють виправдати всі вимоги медичного персоналу та поєднати в собі високу якість зображення, діагностичну підтримку та легкість в управлінні для всіх користувачів діагностичних ультразвукових систем. ARIETTA 750SE вдосконалить вашу ультразвукову діагностику.

Pure Symphonic Architecture

Сучасні технології зображення, успадковані від моделей преміум-класу, гарантують всім користувачам високу якість зображення, що дозволяє виявляти навіть найдрібніші зміни.

Еластографія тканини в реальному часі (RTE)

RTE (Real-time Elastography) оцінює деформацію тканини в реальному часі та відображає жорсткість тканини у вигляді кольорової карти. HI Strain — це алгоритм, який використовується для більш послідовного відображення зображень еластографії. Зображення еластографії можна відображати з високою безперервністю, зберігаючи часову та просторову роздільну здатність. 

Вимірювання поперечних хвиль (SWM)

Жорсткість тканини можна оцінити генеруючи поперечні хвилі та вимірюючи їх швидкість поширення (Vs) в тканині. Комбінована еластографія (Combi-Elasto), яка об‘єднує RTE і SWM, може бути використана для випадків, які важко діагностувати, використовуючи лише SWM.

Вимірювання АТТ

Функція для вимірювання коефіцієнта ослаблення, що виникає в процесі поширення ультразвука у тканині. Ступінь стеатозу можна оцінити за величиною коефіцієнта. Вимірювання проводиться одночасно з SWM і може бути здійснене як розширення обстеження в режимі B.

Кардіологія

Серцева функція

Наявний пакет автоматизованих вимірювань на основі Hemo Dynamic Structural Intelligence (HDSI), який є унікальною технологією аналізу, що включає штучний інтелект. EyeballEF автоматично вимірює фракцію викиду (EF) за допомогою методу Сімпсона. Також доступне автоматичне розпізнавання і вимірювання об‘єму лівого шлуночка (LV), лівого передсердя (LA) та правого передсердя (RA).

Інтелектуальні технології

iDGD (Dual Gate Doppler + R-R Navigation) Dual Gate Doppler: Дозволяє спостерігати за Допплерівськими хвилями з двох різних місць в тому ж циклі серця. R-R Navigation: Автоматично визначає стабільний
інтервал R-R.

i2DTT iVascular

Повністю автоматично проводить різноманітні вимірювання за допомогою методу 2D-відстеження. Одним з них є Global Longitudinal Strain (GLS), який використовують при обстеженні серцевої недостатності.

4Dshading / 4Dtranslucence

4Dshading — це режим, який використовується для вираження реалістичного природного затінення. 4Dtranslucence виділяє межі тканин і накладає їх таким чином, що дозволяє відобразити внутрішньопорожнинні структури мозку, травного тракту тощо. Крім того, Curved MPR відображає площину на довільній кривій лінії, що дозволяє побачити вигнуту площину органів, таких як хребет, матка тощо.

Просторово-часова кореляція зображень (STIC)

Відображає дані об’єму серця за 1 удар з даних, зібраних під час сканування. Функція дозволяє спостерігати за рухом серця та зрозуміти структуру серця плода стереоскопічно.

Dual Gate Doppler

За допомогою Dual Gate Doppler ритм скорочення передсердь і шлуночків можна оцінити легше, ніж звичайними методами у випадках аритмії плода.