Пн-Пт (9:00 - 18:00)

УЗД Апарат ARIETTA 750 VE

Підтримка ефективних і високоякісних обстежень, включаючи загальні регулярні перевірки та подальше спостереження.

Технології для покращення високоякісного «звуку» вийшли на новий рівень і втілились в концепції Pure Symphonic Architecture. Поєднання датчика (Transducers / Frontend), Variable Beamformer, комп’ютерного блоку (Active Backend Plus) і OLED-монітора забезпечує досягнення найвищого рівня продуктивності преміум-класу.

Протокольна підтримка

Попередньо встановлені протоколи обстеження та умови візуалізації можна зареєструвати. Операції з кнопками можна значно скоротити для забезпечення ефективного обстеження. Крім того, контрольне зображення можна відобразити за допомогою функції Guide View.

Розширений робочий процес для еластографії тканини в реальному часі (RTE)

HI Strain

HI Strain — це алгоритм, який використовується для більш послідовного відображення зображення еластографії, ніж раніше. Зображення еластографії можна відображати з високою безперервністю, зберігаючи часову та просторову роздільну здатність.

Strain Graph

Відображає середнє значення деформації тканини в реальному часі. Дозволяє візуально розуміти стан компресії.

Interlocking FLR Measurement

Послідовність операцій від вибору кадрів до запуску вимірювань FLR (Functional Liver Imaging Suite) є автоматизованою. Оцінка еластографії з високою репродуктивністю можлива завдяки автоматизації.

ATT measurement

Функція для вимірювання коефіцієнта згасання, що виникає в процесі поширення ультразвука в тканинах. Ступінь стеатозу може бути оцінений за величиною цього коефіцієнта. Вимірювання проводиться одночасно з SWM (Shear Wave Measurement), і його можна виконати як розширення обстеження у режимі B.