Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Плоскопанельний цифровий дитектор D-EVO II

Завдяки антибактеріальному та водонепроникному покриттю легкий та довговічний плоскопанельний детектор FDR D-EVO II є універсальним у використанні та підходить для використання у складних медичних умовах

Вага від 1.6 до 3.2 кг

 

Заміна акумулятора однією рукою і готовність до використання одразу після заміни
Акумулятор можна легко замінити однією рукою за допомогою зміненої засувки. Детектор буде знову готовий до отримання зображень через 30-35* секунд після заміни. Це спрощує заміну акумулятора в разі розряждання і знижує час очікування автоматичного калібрування, що зазвичай пов’язаний із заміною акумулятора.
* Залежно від типу детектора

Розширений бездротовий зв’язок з детектором
Детектор підтримує діапазон частот 2.4 ГГц. Компанія FujiFilm додала в нові моделі FDR D-EVO II діапазон 5 ГГц (W52/53/56/58)*, що підходить для використання надворі, наприклад під час ліквідації наслідків аварій та стихійних лих.
* Залежно від діапазону частот дозволених для використання в країні

У внутрішній пам’яті можна зберегти до 100 зображень у разі використання для пацієнтів із травмами і в надзвичайних ситуаціях

У режимі внутрішньої пам’яті детектора можна отримувати зображення в автономному режимі, не під’єднюючись до робочої станції. Ця функція дозволяє виконувати процеси, як-от комп’ютерну рентгенографію, з будь якого аналогового портативного чи стаціонарного джерела рентгенівського випромінювання. В режимі па’яті можна також швидше отримувати зображення для пацієнтів із травмами, навіть до їхньої реєстрації, а також під час безперервної діагностики та в разі слабкого бездротового сигналу робочої станції. Зображення зберігаються доки їх не буде видалено, навіть якщо детектор не під’єднано до електроживлення.

Завдяки оболонковій конструкції прилад легко пересувати під пацієнтом

Дизайн корпусу з заокругленими краями забезпечує легке встановлення під пацієнтом на лікарняні ліжка. Завдяки зручній формі детектор можна легко підняти, навіть якщо він лежить на плоскій поверхні, що значно покращує ефективність роботи рантгенолога.

Світодіодні індикатори п’яти кольорів полегшують ідентифікацію детекторів

У центрі кожної з чотирьох сторін детектора є світлодіодні індикатори, що дозволяють легко перевірити центрування. Доступні п’ять кольорів (синій, рожевий, помаранчевий, лимонно-жовтий і фіолетовий) на вибір, який парсоналізує детектори в разі спільного використання, або використання декількох детекторів одночасно. У режимі сну світлодіодні індикатори повільно блимають, вказуючи на стан детектора.

Добре видимий світлодіодний індикатор стану акумулятора

На задній частині панелі детектора є світлодіодний індикатор з трьома поділками, на якому можна швидко перевірити рівень заряду акумулятора і швидко усунути проблеми в разі інтенсивного використання детектора.

Максимум 48 годин у режимі очікування із новою функцією сну (Extra Sleep)

Детектори D-EVO II постійно вдосконалюються компанією FujiFilm. Нещодавно додана нова фанкція Extra Sleep яка дозволяє залишатись в робочому стані детекторам від 36 до 48 годин, в залежності від типу детектора. Це дозволяє залишатись в робочому стані навіть у віддалених районах поза лікарнею та дозволяє робити рентгенографію у домашніх умовах або в місцях аварій або стихійних лих.

Інші можливості плоскопанельного детектора D-EVO II

Світодіодні індикатори пам’яті для збереженя зображень
Кількість зображень збережених у вбудованій пам’яті відображається на світлодіодному індекаторі поруч з індикатором живлення. На ньому відображається кількість виконаних зображень навіть у разі використання самого детектора без під’єднаної консолі.

Розміри детекторів для різних сфер застосування у рентгенографії
Детектори доступні з різними типами сцинтилятора такими як йодид цезію (Csl) та оксисульфід гадолінію (GOS), та розмірами близько 328х268мм, 460х384мм або 460х460мм. Детектори можна вибирати відповідно до мети досліджень у рентгенорафії.

Можливість вибору між дротовим або бездротовим з’єднанням
Можна увімкнути дротове або бездротове з’єднання, відповідно до умов використання (наприклад у приміщені або на дворі).

Док-станція для заряджання або зберігання
Док-станція працює як зарядний пристрій та для зручного зберігання детектора. Станція забезпечує швидкісне повне заряджання приблизно за 4 години.

Стильний уніфікований дизайн
Детектор і переферичні пристрої (док-станція, зарядний пристрій, блок живлння) мають однаковий сріблястий основний колір і високоякісний дизайн із заокругленими краями.

Інтеграція док-станції з детектором та консоллю
Док-станція працює разом з консоллю для відображення стану готовності детектора за визначенням кольору світлодіодних індикаторів. Це дозволяє віддалено легко перевіряти поточну готовність стану детектора.

Технологія Dynamic Visualization II Вдосконалені алгоритми розпізнавання зображеня автоматично налаштовують контрастність і щільність окремих частин тіла на основі розрахунку прогнозованих даних 3D-зображення. Технологія “SmartSwitch” Розроблена компанією FujiFilm нова технологія SmartSwitch автоматично виявляє рентгенівське випромінювання, що дозволяє цифровим панелям FDR D-EVO взаємодіяти з будь-якими рентгенівськими системами без втручання у роботу генератора. Технічні параметри
Модель детектора FDR D-EVO II C24 FDR D-EVO II C35 FDR D-EVO II C43 FDR D-EVO II G35 FDR D-EVO II G43
Сцинтилятор Csl (йодид цезію) GOS (оксисульфід гадолінію)
Зовн. розміри детектора бл. 328х268х15мм бл. 460х384х15мм бл. 460х460х15мм бл. 460х384х15мм бл. 460х460х15мм
Розмір пікселя 0.15мм
Кількість пікселів 1536х1920 2836х2336 2836х2832 2836х2336 2836х2832
Бездротовий стандарт ІЕЕ 802.11n (2.4ГГц), 5ГГц (W52/W53/W56/W58)
Попереднє зображення Готовність до 2с
Тривалість циклу до 9с (дротовий) / до 10с (SmartSwitch)
Час заряджання акумулятора бл. 3 год (від зарядного пристрою), бл. 4 год (від док-станції)
Тривалість роботи акумулятора Готовність – бл. 4 год Standby – бл. 8 год Extra Sleep – бл. 48 год Готовність – бл. 4 год Standby – бл. 7 год 30 хв Extra Sleep – бл. 36 год
Вага з акумулятором бл. 1.6кг  бл. 2.6кг  бл. 3.2кг  бл. 2.6кг бл. 3.2к