Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Цифровий рентгенапарат FDR Smart X

FDR Smart X – це нещодавно розроблена рентгенографічна система FUJIFILM, що забезпечує багатофункціональні, високоякісні та економічні рішення для рентгенографії.

Smart X має підвісну стельову або підлогову підставку рентгенівської трубки для використання з вертикальною стійкою та рентгенографічним столом, забезпечуючи універсальні рішення для вашого рентгенівського кабінету.

В поєднанні із найновішими панелями для цифрової рентгенографії серії D-EVO II та D-EVO GL FUJIFILM із вдосконаленими характеристиками та високою якістю зображень. Рентгенівська установка FDR Smart X також адаптована під касети для комп’ютерної рентгенографії та касети для плівки.


Підвісний стельовий штатив рентгенівської трубки

Стельова трубка забезпечує відстеження за допомогою детекторів на вертикальній стійці Буккі та рентгенографічному столі, що полегшують роботу, пропускну здатність і ефективність.


Підлоговий штатив рентгенівської трубки

 

Підлогова трубка забезпечує можливість встановлення в рентгенкабінеті з обмеженим простором. Це дозволяє встановити в відділенні максимальну кількість систем обробки рентгенологічних зображень.

p5-1-min


Автоматичне нахиляння настінної стійки Букк

Доступне автоматичне та ручне нахиляння вертикальної стійки Буккі*. Полегшення роботи для рентгенологів та підвищення рівня обслуговування пацієнтів на інвалідних візках. 

*Можливість налаштувати висоту стійки під потреби

Пульт управління автоматичним нахилянням настінної стійки Буккі

Можливість зберігати попередньо встановлені положення та автоматично переміщати настінну стійку Буккі в ці положення забезпечує швидкість і ефективність роботи.

  • Автоматичне позиціонування (програмоване користувачем)
  • Контроль синхронізації зі штативом рентгенівської трубки
  • Механічне управління коліматором і лампою
  • Механічне нахиляння
  • Механічне переміщення по вертикалі
Замінні сітки
Замінні сітки на столі та вертикальній стійці Буккі дозволяють регулювати розмір (наприклад для педіатрії).

Автоматичне відстеження

Переміщення головки трубки та стійки Буккі синхронізується, забезпечуючи правильне положення для опромінення.

Механічна синхронізація по вертикалі з настінною стійкою Буккі

Механічна вертикальна синхронізація з рентгенографічним столом

ідстеження стійки Буккі після горизонтального переміщення головки трубки (в тому числі підлогової)

Відстеження стійки Буккі після обертання головки трубки (в тому числі підлогової)

Багатофункціональна стійка і рентгенографічний стіл, що забезпечують ефективну роботу

 

Підіймання рентгенографічного стола з пацієнтом

Стільниця з функцією механічного регулювання по висоті в пливучому положенні з максимальною вантажністю 300кг. Синхронізація (відстеження) трубки як з детекторами на вертикальній стійці Буккі, так і на рентгенографічному столі. Можливість використання зі стельовими та підлоговими системами.

Автоматичне під’єднання

Безвідмовний перемикач виявляє панель у лотку / стійці Буккі. Якщо панелі немає в стійці Буккі або якщо її вставлено неправильно, рентгенівське опромінення не можна виконувати. Так можна запобігти несанкціонованому опроміненню.

Безвідмовний перемикач

Безвідмовний перемикач виявляє панель у лотку / стійці Буккі. Якщо панелі немає в стійці Буккі або якщо її вставлено неправильно, рентгенівське опромінення не можна виконувати. Так можна запобігти несанкціонованому опроміненню.

Інтеграція та оптимізація роботи та висока якість зображення

Під’єднані засоби (панелі/касети) відображаються як на консолі, так і на регуляторі рентгенапарата. Засоби можна змінити, консоль і регулятор рентгенапарата можна синхронізувати одним натисканням кнопки.

Відображення стану панелі цифрової рентгенографії

У разі використання панелі цифрової рентгенографії можна перевірити її стан, рівень бездротового з’єднання, рівень заряду акумулятора тощо.

Оптимізація роботи

Консоль детектора і регулятор рентгенапарата інтегровані та відображаються на одному моніторі. Налаштовувати умови опромінення та вибирати меню опромінення можна на тому самому ПК.

Сумісність із системами цифрової та комп’ютерної рентгенографії

Плоскопанельний детектор FDR Smart X можна використовувати як з панеллю для цифрової рентгенографії, так і з касетою для комп’ютерної рентгенографії. (Також доступна касета для плівки, як було згадано раніше). Їх можна використовувати в одній системі одночасно, якщо робочий процес однаковий. При цьому зображення відображається на консолі. (У разі використання касети для плівки зображення не відображається)

Оптимізація контрастності та щільності за допомогою нового розпізнавача даних експозиції

Dynamic Visualization II

Контрастність і щільність можна автоматично регулювати через розпізнавання кожної частини тіла і об’єкта на основі прогнозованої 3D-інформації.

*Деякі з функцій рентгенапарату, що описані на дані сторінці є опційними та поставляються окремо. Для отримання детальної інформації запишіться на безкоштовну консультацію.