МРТ апарат Airis Vento 0.3 Тл
AIRIS Vento був створений для надання комплексного підходу до МРТ в обмежених просторах, забезпечуючи високу якість зображень, простоту в експлуатації та комфорт пацієнтів. Завдяки своєму відкритому дизайну, AIRIS Vento є лідером в галузі відкриття МРТ.
Оптимальна продуктивність
Одним з важливих завдань у МРТ є покращення продуктивності. Простота експлуатації разом з можливістю обміну зображеннями покращують робочий процес та підтримують ефективну й надійну діагностику.
Високоточне зображення
Один з найважливіших факторів для отримання зображення високої чіткості є продуктивність магнітної системи. Наша технологія магнітного кола та унікальна діагностична функція дозволяють отримувати зображення ділянок тіла, які часто є викликом для звичайних систем МРТ.
МРТ апарат APERTO Lucent 0.4 Тл
Aperto Lucent пропонує використання передової технології магнітно-резонансної томографії з використанням постійного магніту з потужністю статичного поля 0,4 Тл, а також компактної системи кріплення. Завдяки нашій технологічній експертизі нам вдалося розробити та створити конструкцію МРТ з однією опорою, що забезпечує просторість і комфорт під час обстеження.
Технологія відкритого МРТ на постійних магнітах забезпечує стійке магнітне поле протягом багатьох років без необхідності додаткового обладнання чи інфраструктури для його підтримки, що дозволяє знизити витрати. Низька потужність джерела живлення зменшує вартість початкової системи живлення, а зменшення споживання енергії знижує щомісячні витрати на електроенергію. APERTO Lucent не потребує системи охолодження, що усуває необхідність у складній та дорогій інфраструктурі, а також дозволяє зменшити площу для установки.
МРТ Апарат OASIS Velocity 1,2 Тл
OASIS Velocity забезпечує краще поєднання орієнтованого на пацієнта догляду та клінічної ефективності.Розроблений для роботи з важкими пацієнтами та з необмеженим кутом огляду, Velocity дозволяє вам охоплювати широкий спектр пацієнтів.
Система Velocity представляє собою унікальне досягнення в області високопольового зображення. Її відкрита архітектура включає в себе вдосконалену магнітну конструкцію, інтегровану технологію робочого процесу та вертикальну технологію радіочастот, а також розширені можливості візуалізації для впевненої роботи з усіма пацієнтами не жертвуючи продуктивністю чи ефективністю.
МРТ Апарат ECHELON Smart 1,5 Тл
ECHELON Smart Plus обладнаний високочастотною радіочастотою вихідною потужністю 18 кВт. Цього достатньо для отримання чітких зображень без погіршення якості навіть у послідовності FSE, яка безперервно застосовує імпульси перефокусування.
Потужна система градієнтного магнітного поля ECHELON Smart із джерелом живлення з високою швидкістю наростання 130 мТл/м/с може скоротити мінімальний час ехо TE, який є важливим для отримання високошвидкісних зображень, чудових зображень МРА та високоефективної зйомки.
МРТ Апарат ECHELON Synergy 1,5 Тл
Дослідження МРТ вимагають великого спектру операцій, таких як налаштування якості зображення та часу зображення, а також прикріплення та позиціонування приймальних котушок. Ми хочемо зменшити навантаження на медичний фронт, зробивши обстеження та контроль якості зображення більш гнучкими та простими.
Обладнаний технологією SynergyDrive*, що використовує штучний інтелект і була додатково вдосконалена як у апаратному, так і в програмному забезпеченні, оптимізуючи серію робочих процесів від налаштування до сканування, контролю якості зображення та постобробки. Наші зусилля спрямовані на підняття досліджень МРТ на новий рівень якості зображення та створення більш плавного процесу.
Апарати для проведення магніто-резонансної томографії (МРТ): види та відмінності
Апарат для магніто-резонансної томографії – це сучасне високотехнологічне комп’ютеризоване обладнання, із допомогою якого лікарі можуть скласти детальну картину стану нашого організму. За допомогою томографа можна проводити не тільки рутинні обстеження органів черевної порожнини та малого тазу, стежити за здоров’ям молочної залози, оцінювати стан кісток чи м’яких тканин, а й швидко та безпечно діагностувати патологічні зміни у структурах головного мозку. Томографи високого класу, представлені на нашому сайті, дозволяють отримати максимально інформативні знімки та тонкі зрізи, за допомогою яких можна розпізнати навіть мінімальні порушення в роботі організму. Завдяки ранній діагностиці та своєчасному виявленню захворювань, можна підібрати максимально ефективний метод лікування, що суттєво підвищує відсоток одужання пацієнтів.
Популярність обстеження за допомогою томографа обумовлена кількома важливими факторами:
- даний вид діагностики є максимально безпечним для хворого, адже на пацієнта впливають не рентгенівські промені, а електромагнітні хвилі;
- томографія дозволяє оцінити не тільки стан органу, а й стан прилеглих до нього тканин, судин та нервових закінчень;
- в результаті обстеження лікар отримує максимально точну та детальну інформацію про досліджуваний орган на об’ємних знімках у різних проекціях.
Коли призначають МРТ?
Наприклад, якщо пацієнт прийшов із скаргами на систематичні головні болі, лікар з високою ймовірністю може призначити обстеження на томографі, адже за його допомогою можна не лише діагностувати патологічні зміни в тканинах головного мозку, вчасно розпізнати новоутворення чи склеротичні вогнища, побачити наслідки інсульту, а й оцінити стан кровопостачання ЦНС, вчасно виявити проблеми судинної системи, такі як аневризми або тромбоз.
При скаргах на біль у грудях чи черевній порожнині, магніто-резонансне сканування призначають не завжди, але саме із його допомогою можна діагностувати цілий ряд захворювань, які можна не побачити на рентгенографії, УЗД чи після проведення стандартних лабораторних дослідженнях.
Отже, під час МРТ-обстеження можна досліджувати:
- кістки, хребет, дрібні та великі суглоби;
- майже всі внутрішні органи людини;
- м’язи, сухожилля та м’які тканини;
- стан судин та нервових закінчень.
Коли лікар направляє пацієнта на обстеження магніто-резонансну томографію, обов’язково чітко вказано тип апарату, на якому об’єкт діагностики буде максимально якісно візуалізований. Що ж таке МРТ відкритого типу та МРТ закритого типу? Чим вони відрізняються та які переваги мають різні види томографів?
Види МРТ-аппартів
МР-томографи прийнято класифікувати згідно з типом конструкції:
- МРТ відкритого типу
- МРТ закритого типу
- МРТ вертикальні.
Саме від конфігурації томографа залежать його діагностичні можливості: точність та тривалість маніпуляції, область досліджень, рівень шуму та кінцева вартість обстеження для пацієнтів.
Фізичний принцип роботи відкритих та закритих томографів практично однаковий: МРТ-апарат застосовує силу магнітного поля, із допомогою якого на час змінюється орієнтація деяких атомів у клітинах нашого організму.
Як відомо, людське тіло на 75% складається з води, а формула води Н2О містить два атоми водню, на які впливає магнітне поле пристрою. Під час проведення діагностики протони водню резонують та генерують хвилі, які магніто-резонансний томограф приймає, оцифровує та перетворює на об’ємне зображення. Якщо тканини чи орган мають патологічні зміни – структура сигналу змінюється, а на зображеннях, отриманих з допомогою МРТ, видно чітку відмінність між здоровими та ураженими тканинами. На кожному типі пристроїв можна створити відео із серії знімків або зробити 3D-зображення. На обох томографах можна одержати знімки з використанням контрастної речовини.
МРТ відкритого типу
Апарат МРТ відкритого типу являє собою незамкнутий пристрій без тунельної труби. Сам пацієнт розміщується на спеціальному столі, а джерела магнітного поля та датчики, які сприймають сигнал, розташовані горизонтально під столом та в самому навісі-куполі над пацієнтом. Відсутність бічних перегородок дозволяє пацієнтові бачити, що відбувається в кабінеті, спілкуватися з медичним персоналом або близькою людиною, а це суттєво знижує психологічне навантаження під час проведення процедури. Вплив магнітного поля в апаратах МРТ відкритого типу можливий лише строго перпендикулярно, щодо положення тіла пацієнта.
Переваги апаратів МРТ відкритого типу
Основними перевагами томографів відкритого типу є:
- підвищений комфорт пацієнта під час проведення процедури: низький рівень шуму під час проведення обстеження у відкритому апараті МРТ знижує загальний дискомфорт та мінімізує ризики виникнення переляку (особливо це стосується маленьких пацієнтів);
- можливість уникнути нагріву всього організму;
- прицільна дія магнітного поля на конкретну анатомічну частину тіла, завдяки конструкції відкритого томографа;
- можливість обстеження пацієнтів з черепно-мозковими травмами, які можуть лежати нерухомо тривалий час;
- можливість обстеження «важких» хворих (переломи, травми), які відчувають сильні болі та хворих із системами життєзабезпечення (діаліз, ШВЛ);
- можливість діагностики пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями, пацієнтів із частковим чи повним паралічем;
- проведення обстеження зовсім маленьких або дуже активних дітей;
- можливість проведення обстеження пацієнтів із надмірною вагою (до 200 кг), а також вагітних жінок;
- можливість проведення обстеження пацієнтів, які страждають на клаустрофобію, панічні атаки, ПТСР або психічні розлади;
- отримання якісної візуалізації навіть якщо пацієнт трохи ворухнеться під час процедури;
- можливість проведення обстеження у пацієнтів з кардіостимуляторами або металевими включеннями в тілі (спиці, стенти тощо);
Після появи МРТ відкритого типу хірурги отримали можливість проведення втручань під контролем пристрою просто в режимі реального часу. Таке сканування незамінне при видаленні тромбів, встановленні мікрокліпсів на шийку аневризми, при шунтуванні або протезуванні вен та артерій.
До недоліків томографів відкритого типу можна віднести:
- відносно невелику потужність, через яку час проведення процедури дещо збільшується, а чіткість отриманих знімків дещо нижча, ніж у МРТ закритого типу;
- через можливість напряму випромінювання лише у одній площині, відкриті томографи не використовують для дослідження серця, легких. Також варто надати перевагу іншим видам діагностики під час проведення обстежень спинного та головного мозку.
Переваги МРТ закритого типу
Закритий томограф виглядає як широка труба діаметром 60-120 см та довжиною від 1,4 до 2 метрів. У цей тунель подається пересувний стіл із пацієнтом, якій пристебнутий ременями. Джерела генерації магнітного поля, що розташовані всередині капсули, впливають на тіло з усіх боків. Сама процедура супроводжується досить гучним шумом, тому пацієнтам рекомендовано використовувати беруші. Дуже важливо не рухатися під час процедури, оскільки це суттєво знижує якість зображення. Під час діагностики лікарі виходять з кабінету та спостерігають за проведенням процедури з окремого приміщення, підтримуючи зв’язок із пацієнтом за допомогою радіопристрою. Завдяки конструктивним особливостям, томографи закритого типу мають високу потужність та дають можливість отримати якісну і максимально детальну візуалізацію.
Класична закрита томографія застосовується для інформативної візуалізації структур головного мозку, молочних залоз, органів черевної порожнини та малого тазу, кісткових тканин, судинних систем. За допомогою МРТ закритого типу діагностують пухлини різної локалізації, неврологічні патології та проблеми із серцево-судинною системою.
До переваг традиційного МРТ можна віднести:
- оптимальний час проведення процедури (в середньому – 15-20 хвилин);
- висока точність результатів та інформативність отриманих зображень.
Недоліки МРТ закритого типу
До мінусів традиційної томографії можна віднести:
- клаустрофобія, нервові розлади, наявність панічних атак;
- обмеження за вагою та габаритами пацієнта (вага понад 120 кг, живіт)
- сильний шум при проведенні процедури (можлива седація за бажанням пацієнта, беруші або навушники з приємною музикою);
- неможливість проведення процедури за наявності кардіостимулятора чи металевих імплантів у тілі пацієнта;
- вимоги повної нерухомості пацієнта (рухи можуть сильно понизити інформативність зображення).
Критерії вибору апарату МРТ
При підборі томографа слід орієнтуватися кілька основних параметрів:
- потужність
- тип магніту
- тип конструкції
- рівень шуму
- виробник
- вартість
На нашому сайті представлені томографи перевірених брендів, які відрізняються безпекою, широким спектром функціональних можливостей, зручністю експлуатації та високою продуктивністю. Наші томографи відповідають найвищим вимогам покупця та мають перспективи модернізації. Вартість МРТ-обладнання залежить від потужності томографа, конструкції апарату, функціональних особливостей, габаритів пристрою та компанії-виробника.