Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Портативний УЗД Апарат iViz Wireless

Більше свободи, тільки з тими функціями, які вам потрібні.

Вибирайте свій планшет та необхідні програми

Портативний ультразвуковий апарат iViz Wireless, розроблений з урахуванням концепції перенесення обладнання, схожого на стетоскоп, тепер став ще зручнішим та доступнішим. Зонд із тривалим часом автономної роботи, двома розмірами планшета та різноманітними додатками можна налаштувати відповідно до ваших потреб. Це допомагає в щоденних консультаціях.

Планшети доступні у двох розмірах

Доступні два розміри планшетів:
5,8 дюйма для портативності та 10,1 дюйма для відмінної видимості. 
Ви можете обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам.

Функція Multiview

Відскановане зображення та зображення камери можна відображати одночасно та зберігати як одне зображення. Його можна використовувати різними способами, наприклад, для рецензії процедури від старшого лікаря або використання зображення як довідки для навчання скануванню зондом.

Може використовуватися як горизонтально, так і вертикально.

Функція підтримки DICOM

Сумісний із операціями DICOM у лікарнях, підтримує стандартні робочі процеси з простими операціями, оптимізованими для смартфонів і планшетів.

DICOM MWM

Користувач може отримати дані DICOM MWM разом із інформацією про пацієнта на планшет з робочого списку сервера. Це допомагає оптимізувати робочий процес, уникнувши введення та повторну перевірку інформації на місці, навіть за межами лікарні. Робочий список залишається активним навіть при вимкненні планшета чи його переході в режим сну.

Зберігання даних DICOME

У робочому процесі після сканування, зображення чи кліп можна експортувати на сервер для зберігання. Ми також експортуємо його як відповідний клас, наприклад багатокадрове зображення, зображення з камери та зображення звіту.

Функція обміну SNS

Ультразвукові зображення/кліпи можна відправити через LINE, LINE WORKS і WhatsApp.

Різноманітні додатки для підтримки діагностики (додатково)

Посібник з ректального обстеження

Допомагає при застосуванні зонда за допомогою анатомічних відеороликів та довідкових зображень.

Посібник з обстеження легень

Візуально допомагає під час процедури сканування легень. Ви можете вибрати протокол сканування BLUE (шість точок на одній легені) та POCUS (чотири точки на одній легені). Звіт про загальне обстеження легень можна легко створити шляхом сканування та вибору результатів зображення відповідно до посібника.