Пн-Пт (9:00 - 18:00)
Рентгенівська плівка сухого друку Fujifilm DI-ML для мамографії

Рентгенівська плівка сухого друку Fujifilm DI-ML

Плівка для сухого друку FujiFilm є одним з елементів високоякісного друку і продуктивності пристроїв серії DRYPIX. Чіткі зображення з високою роздільною здатністю відрізняються низькою мінімальною щільністю і нейтральними тонами та можуть становити альтернативу для традиційних «мокрих» лазерних пристроїв. FujiFilm пропонує плівку різних розмірів.

ECO-DRY – це екологічна система обробки плівки. Медична плівка DRYPIX передбачає використання унікальних водних розчинників, які не мають неприємного запаху і дають зображення нейтрального кольору. Воно настільки чітке, що його неможливо відрізнити від знімків, надрукованих на мокрій плівці. Додаткова перевага системи ECO-DRY полягає у розвитку технології рідкого покриття, яка звільняє від необхідності застосовувати шкідливі органічні розчинники при термообробці світлочутливих матеріалів.

Універсальне застосування

На вибір доступно декілька розмірів плівки. За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

Завдяки високій роздільній здатності 508 dpi і максимальній щільності 4,0* DRYPIX Smart ідеально підходить для мамографії, яка вимагає отримання зображень високої роздільності.