Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Стаціонарний цифровий рентгенапарат FDR Visionary Suite

Свобода та універсальність обробки зображень

Відкрийте для себе широкий спектр застосувань, призначених для того, щоб покращити можливості діагностики, а також високоточний дизайн, що полегшує отримання зображень. Завдяки унікальним функціям обробки зображень, які підвищують якість при низькій робочій дозі опромінення, FDR Visionary Suite — це функціональна рентгенівська система наступного покоління, що забезпечує легку роботу з мінімальним впливом на пацієнтів.

Широкий спектр застосування, що сприяє покращенню можливостей діагностики

 

Томосинтез*

За допомогою цієї технології рентгенівська трубка переміщається по дузі, отримуючи за один сеанс серію зображень, які можна відновити, щоб створити поперечні зрізи зображення.

Автоматичне керування дозою рентгенівського опромінення та фонове відновлення

Використовуючи умови обробки зображень для одного попереднього зображення як еталона, можна автоматично налаштувати умови обробки зображень для томосинтезу.

Енергетична субтракція*

Ця технологія застосовує 2 сеанси рентгенівського опромінення, використовуючи різницю в поглинанні енергії рентгенівського опромінення для створення конкретних зображень м’яких тканини і кісток тощо. Доза опромінення змінюється автоматично між знімками.

 

Керування артефактами руху

Артефакти руху, які можуть виникати між сеансами опромінення, знижуються завдяки суміщенню в кількох роздільних здатностях. Це дозволяє отримувати чіткі зображення м’яких тканин і кісток.

 

Отримання довгих зображень*

Відображення зображень по всій довжині хребта або нижніх кінцівок.

У цій технології кілька зображень, зроблених за один сеанс, автоматично «зшиваються» в зображення ділянки завширшки до 160 см у стоячому і 120 см у лежачому положенні.Розділені зображення, спричинені переміщенням тіла пацієнта, можна автоматично відкоригувати, сумістивши їх.*

*Залежно від ступеня розділення зображень, автоматичне коригування зображення може бути недоступним.

 

* Ці програми є необов’язковими. 

 

Додаткові відомості

Підготування кабінету віддалено
Систему оснащено функцією автоматичного позиціонування, яка автоматично переміщує рентгенівську трубку в потрібне положення.Її можна попередньо налаштувати і відновити положення в меню навігації зображень.

Легке визначення положення зображення для кожного пацієнта
Функція автоматичного відстеження автоматично підтримує суміщення панелі з рентгенівською трубкою, що дозволяє зосередитися на позиціонуванні пацієнта і догляді.Можна спростити перемикання між автоматичними та ручними функціями, щоб оператор міг повністю керувати ними.

Зміна умов у рентгенівському кабінеті за допомогою сенсорної панелі
Усі умови можна змінювати за допомогою сенсорної панелі РК-дисплея на опорному кронштейні рентгенівської трубки, щоб налаштовувати умови лише в рентгенівському кабінеті.Змінені умови передаються на контролер поза рентгенівським кабінетом в режимі реального часу.

Рентгенографічна стійка
Рухомий діапазон від 40 до 190 см від центру опромінення дозволяє робити знімки всієї нижньої кінцівки від шийних хребців аж донизу.Платформу опромінення можна регулювати в діапазоні від -20 до 90 градусів*, що дозволяє робити знімки голови та верхніх кінцівок.

Функція об’єднання поля опромінення
Попередньо вибраний розмір поля опромінення ділянки для отримання зображень встановлюється автоматично, як і вирівнювання поля по верхній або нижній частині детектора.

Легке встановлення за допомогою сенсорної панелі РК-дисплея
На сенсорній панелі можна переглянути точну інформацію, пов’язану із зображенням, а також легко змінити налаштування. Також можна змінити кут квадратної панелі з РК-дисплеєм на 90 градусів відповідно до напрямку рентгенівської трубки, щоб забезпечити видимість в будь-який час.

Зміна умов у рентгенівському кабінеті за допомогою сенсорної панелі
Усі умови можна змінювати за допомогою сенсорної панелі РК-дисплея на опорному кронштейні рентгенівської трубки, щоб налаштовувати умови лише в рентгенівському кабінеті.Змінені умови передаються на контролер поза рентгенівським кабінетом в режимі реального часу.