Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Цифровий апарат типу С-Дуга FDX Visionary CS

Просто унікальний

Плоскопанельний детектор
Доступні поверхні для отримання зображень з високою роздільною здатністю від 21х21 см до 30х30 см. Знімна сітка проти розсіювання для застосування з низькими дозами.

Дисплейна станція
Збалансований шарнірний кронштейн. Зменшені розміри, але все ще великий 27-дюймовий дисплей в альбомній орієнтації. Сенсорний інтерфейс для адаптації та постобробки зображень. Широкий діаметр обертання кронштейну з монітором, котрий також регулюється по висоті та нахилу.

Модульна потужність
Рентгенівське випромінювання в імпульсному режимі з модульованою потужністю для кожного типу процедури. Відмінне співвідношення доза/якість зображення.

Компактний дизайн
Легка мобільна С-подібна дуга великого діаметру для легкого доступу до операційного столу. Оператори оцінять невимушене, швидке та точне розташування навколо пацієнта. Рішення 2-8-1 дозволяє легко переміщуватися всередині операційних і між ними.

Абсолютна операційність
Обертова мультисенсорна консоль забезпечує повний доступ з будь-якого боку. Оператор постійно отримує переваги від безперешкодного перегляду зображень в реальному часі, маючи при цьому елементи керування завжди під рукою.

Огляд на 360 градусів

Дисплейний блок

Надширокий 27-дюймовий монітор дозволяє одночасно відображати збережені та зображення в реальному часі. Завдяки роздільній здатності 4 МП монітор показує навіть найдрібніші деталі. Широкий хід шарнірного кронштейна дозволяє зручно перемістити монітор в ідеальне положення для використання або візуалізації.

Додатковий дисплей

Бездротова передача відео через МІ, на потужної літій-іонної батареї для підвищення автономності. Широке поле зору, що дублює основний монітор. (*)

Консоль

Консоль з високою роздільною здатністю та високою яскравістю з повною панеллю керування, що забезпечує всі інструменти для прийняття, вибору, видання, переміщення, передачі, стиснення, зменшення, збільшення… достатньо простого дотику

* опційно

Зручності використання понад усе

Тристороння шарнірна опора монітора для кращого фронтального перегляду. Положення монітора можна регулювати з обох сторін по висоті та куту нахилу.

Вбудований принтер для виведення остаточного звіту про процедуру. (*)

Передача відео високої роздільної здатності за допомогою МУ1-РІ для віддаленого відображення зображень на візку бездротового монітора, підвісному моніторі або на настінних моніторах. (*)

*опціонально

Готовий до роботи

Ідеально збалансований орбітальний і кутовий поворот С-подібної дуги для швидкого та точного позиціонування. Відмінно реагує на всі дії оператора.

Переглядайте зображення з максимальним комфортом. Висота і нахил монітора регулюються, тому він завжди перед оператором. На підлозі немає перешкод.

Широкий діапазон орбітального обертання (від +65 до-95 градусів) прискорює кутові та бічні проекції без необхідності переміщення підставки навколо операційного столу.

Точні рухи та широкі кути понад +/- 210 градусів навколо та перед пацієнтом.

Великий діапазон вертикального переміщення в 450 мм перетворює цю С-подібну дугу в дуже універсальний пристрій.

Додаткові можливості

Бездротовий перемикач ногами для більшої свободи та меншої кількості кабелів на підлозі. (*)

Миттєвий вхід через пристрій NFC. (*)

Знімна панель для запобіганню розсіювання рентгенівських променів для педіатричної хірургії з низькими дозами та процедур без неї.

Зручне підключення: USB, Ethernet, HDMI, WiFi.

Режим рентгенівського випромінювання керується ногами або за допомогою перемикача багатофункціонального ручного перемикача.

Дисплей найвищої якості, сертифікований для медичного використання та відповідає відповідним стандартам для діагностичного зображення.

Центрування нульової дози завдяки лазерним локалізаторам на ренттенівській трубці та на стороні плоскопанельного детектора. (*)

* опційно