Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Медичний оцифровувач рентгенівських знімків FCR CAPSULA XLII

Одна з основних складових FCR – це рентгенографічна пластина, або РП, яка використовується замість рентгеноплівки, щоб легко оцифровувати знімки. FCR CAPSULA XL II містить РП в інноваційній компактній рамці, на основі понад 70-річного досвіду FUJIFILM у розробці і використанні технологій та інновацій.

CAPSULA, що з лат. означає «невеличка скринька», була вправно модифікована, ставши меншою і легшою, що дозволяє гнучкі варіанти встановлення і розміщення, не втрачаючи технічні можливості для широкого спектру діагностичної візуалізації, від загальної радіографії до пантомографії.

До того ж, додаткова можливість 50-мікронного розпізнавання за допомогою HR-V або HR-VI дозволяє отримувати візуалізацію дрібних і мікроскопічних структур задля досконалішої діагностики.

Компактний високопродуктивний апарат

FCR CAPSULA XL II дозволяє досягти надзвичайно високої продуктивності, бл. 94 пластин/год* а час для виведення зображення на панель керування складає бл. 23 с, незважаючи на маленький розмір.
* При габаритах 35 ✕ 35 см пластина зчитується при 5 пікселів / мм

Багатофункціональний переносний пристрій для різноманітних діагностичних потреб.

Три типи касет для пластин (Тип CC, LC і CH**) дозволяють здійснювати візуалізацію різних видів – грудна клітка, поперековий відділ хребта, пантомографія (15 ✕ 30 см), кінцівки. Один пристрій може задовольнити практично усі вимоги до візуалізації. 
** Потрібний додатковий 50-мікронний набір для зчитування з HR-V або HR-VI

Виведення зображення на екран і обробка – панель керування

Багатофункціональна панель керування контролює усі складні процеси цифрової рентгенівської візуалізації – ідентифікаційний номер пацієнта, повторний перегляд зображення, обробка і друк, інтерфейс DICOM, та ін., а також забезпечення функцій гарантій якості – усе це з одного автоматизованого робочого місця.

Просто працювати, з паралельним моніторингом на екрані
Може автоматично починати розпізнавання пластини і обробку зображення, після вставлення касети для пластини – тобто весь цикл розпізнавання зображення з пластини може бути здійснено за допомогою простих команд. Параметри налаштування можна змінювати за допомогою кнопок на екрані монітора. Для зручності в користуванні екран також може виводити статус і час до завершення процесу розпізнавання пластини.

Програми для мамографії * (на вибір)

FCR CAPSULA XLII обладнаний додатковою можливістю 50-мікронного зчитування з HR-V або HR-VI, а також касетою для рентгенівської пластини типу CH – це дозволяє візуалізувати дрібні і мікроскопічні структури.
HR-VI** – це покращений тип пластини HR-V, яка має такі додаткові характеристики.

Покращена якість зображення
Технології рентгенографічної пластини від FUJIFILM дозволяють отримати кращу якість зображення з HR-VI, порівняно з HR-V.

Сумісний з програмою мамографії від Фуджіфільм Mammography QC Program
Програма Mammography QC Program від FUJIFILM – це спеціальна програма контролю якості, яка застосовується до цифрової системи мамографії від FUJIFILM. Ця програма дозволяє системі утримувати стабільну якість зображення і для скринінгу, і для діагностування.

 

Технічні характеристики FCR CAPSULA XL II

Стандартна комплектація: FCR CAPSULA XLII Пристрій для зчитування зображення (Модель: CR-IR 359) мережевий кабель
Інші системні складові: Додатковий набір для 50-мікронного зчитування HR-V або HR-VI з касетою для пластини типу CC, LC, CH Панель керування, CONSOLE ADVANCE*, AWS-c Dry Imager: DRYPIX 2000, 4000, 7000
Кількість стекерів: 1
Зчитування шкали сірого: 12 bits
Мережа: 10 Base T/100 Base TX
Габарити (Ш ✕ Г ✕ В): 590 ✕ 380 ✕ 810 мм
Вага: 99кг
Вимоги до електроживлення: Одна фаза 50 – 60 Гц AC120 – 240 В ±10% 5A (Max.)
Зовнішні робочі умови: 
Умови експлуатації:
 • температура: 15 – 30 °C
 • Вологість: 40- 80 % RH (без конденсату)