Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Цифровий комп'ютерний томограф FCT Speedia HD

Великий потенціал у компактному корпусі – FTC Speedia HD саме для вас
У сучасному середовищі охорони здоров’я попит на КТ виходить за рамки простої високої пропускної здатності та точної діагностики. Ефективний робочий процес оператора, покращений досвід роботи з пацієнтами та легка установка в існуючих медичних закладах також являються основними критеріями. Speedia HD пропонує рішення високого рівня без компромісів

Якісне діагностичне зображення на одній затримці дихання

MPR як рутинний огляд із високошвидкісним субміліметровим скануванням

Speedia HD забезпечує високошвидкісне сканування всього тіла субміліметровими зрізами, чого важко досягти в системах КТ із 16 зрізами. Одна затримка дихання (приблизно 14 секунд) дозволяє створювати зображення з високою роздільною здатністю в діапазоні 1100 мм або більше. Тим самим дозволяючи отримати зображення MPR широкого діапазону високої роздільної здатності як звичайне.

Сканування грудної клітки за 4,5 сек. Сканування торако-черевної порожнини за 7,5 сек. Високошвидкісне сканування з більшою турботою про пацієнта

Speedia HD з детектором шириною 40 мм і унікальним алгоритмом 3D-реконструкції CORE забезпечує високошвидкісне сканування навіть при використанні кроку 1,58. Таким чином, він дає можливість сканувати грудну клітку розміром 320 мм лише за 4,5 секунди, а грудну клітку розміром 570 мм – лише за 7,5 секунди. Це зменшує навантаження на пацієнтів, яким важко утримувати нерухоме положення або тривалий час затримувати дихання.

Збір даних на 500 мм повного поля зору

Зменшення необхідності повторного сканування

Speedia HD отримує та зберігає повні дані FOV (500 мм) для кожного сканування. Тому у випадках, коли область тіла пацієнта знаходиться за межами FOV, встановленої перед скануванням, втрачену частину можна відновити не шляхом повторного сканування, а шляхом повторного розрахунку (якщо частина знаходиться в межах максимального FOV).).

Корекція руху

Спеціальна обробка дозволяє зменшити артефакти руху, якщо пацієнту важко залишатися нерухомим під час сканування, зменшуючи необхідність повторного сканування.

lntelli ІР Альтернативна обробка для зменшення шуму

Розширена обробка шумозаглушення з використанням технології ітеративної реконструкції зменшує шум і артефакти зображення, зберігаючи високу якість зображення при менших дозах. Можна вибрати 7 рівнів зменшення дози для оптимізації дози та якості зображення під час обстеження.

Інформація про дозу Відображення та розповсюдження

Ефективне керування інформацією про дозу пацієнтів та її передача до підключеної системи PACS стало дуже важливим. Простий звіт про дозу може зберігати дані як вторинний запис і надсилати до PACS. DІСОМ Dose SR надсилає інформацію про дозу до PACS у вигляді структурованого звіту.

 

Підтримка ефективного робочого процесу та використання наявних засобів

Зручний для оператора

24-дюймовий монітор чітко відображає всю інформацію в одній площині. Контролер прикріплений до клавіатури. Більш компактне робоче середовище, ніж консоль з 2 моніторами.
Зручний для оператора графічний інтерфейс забезпечує новітня система КТ. Інтуїтивно зрозуміле та спрощене керування з режимом швидкого входу забезпечує просту роботу для всіх користувачів із меншою кількістю кнопок та більшими іконками.

Просте розміщення

Використовуючи лише З основних системних модулів*; отвір, стіл пацієнта та операційна консоль. Speedia HD має вражаючу компактність.
(*) Залежно від країни може знадобитися системний трансформатор.