Пн-Пт (9:00 - 18:00)

Цифровий комп'ютерний томограф FCT Speedia

Відкритий доступ і компактний дизайн з найновішими технологіями. Новий КТ “Speedia” відповідає вашим майбутнім потребам.

На передовій медичної практики з кожним днем зростає потреба у швидшій і точнішій діагностиці. Speedia розроблений спеціально для цього. Компактний розмір, потужні програми та оптимізований робочий процес забезпечують безкомпромісне рішення для багатьох рутинних обстежень. Speedia — це ваша відповідь, щоб приєднатися до наступного клінічного та технологічного стандарту.

ПРОСТОРИЙ & КОМПАКТНИЙ
Отвір шириною 75 см з компактною посадкою.

І ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ДО ПАЦIЄНТIВ
Найсучасніша технологія низьких доз, інтегрована в
стандартну комплектацію

І ВИСОКА ЕФЕКТИВНIСТЬ
Новітні технології забезпечують високу якістьзображення

І ПРОСТОТА ЕКСПЛУАТАЦIЇ
Інтуїтивно зрозумілий дизайн графічного інтерфейсу з 24-дюймовим монітором

ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ

Створений, щоб пацієнти могли комфортно проходити обстеження
lntelli ІР Quick
Розширена обробка придушення шуму з використанням технології ітеративної реконструкції, яка зменшує шум і артефакти зображення, зберігаючи зображення високої якості. Можна вибрати 7 рівнів зниження дози для оптимізації роботи та якості зображення під час обстеження. Крім того, lntelli ІР Quick може скоротити час відновлення зображення lntelli ІР.

  • Зниження дози
  • Зниження шуму
  • Зменшення артефактів

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Висока швидкість обертання під час сканування, субміліметрова товщина зрізів, генератор високої потужності та передові алгоритми реконструкції зображень дозволяють Speedia створювати зображення з високою роздільною та пропускною здатністю.

Висока швидкість обертання під час сканування

Високошвидкісне сканування зі швидкістю менше 1 об/сек. та остання 3D-реконструкція забезпечують швидке охоплення для ефективного та точного дослідження. 

 

ПРОСТОТА ЕКСПЛУАТАЦIЇ

Зручний для оператора графічний інтерфейс забезпечує новітню систему КТ багатофункціональний доступ з одного графічного інтерфейсу та забезпечує швидке та ефективне робоче середовище.

Широкий & компактний

24-дюймовий монітор чітко відображає всю інформацію в одній площині. Контролер прикріплений до клавіатури. Більш компактне робоче середовище, ніж консоль з 2 моніторами. 

Інтуїтивний дизайн графічного інтерфейсу 

Інтуїтивно зрозуміла та простіша робота за допомогою нещодавно розробленого графічного інтерфейсу. Режим швидкого входу забезпечує просту роботу для всіх користувачів з меншою кількістю кнопок і більшими іконками. 

 

Метод CORE

 

Унікальний алгоритм 3D-реконструкції забезпечує високу якість зображення з меншою кількістю артефактів навіть при високочастотному скануванні.